Protokol imzaladı

Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu ile Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şubesi arasında protokol imzalandı.

Protokol imzaladı
Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu ile Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şubesi arasında ‘Aydınlan, Aydınlat’ isimli projenin protokolü imzalandı. Protokol töreninde konuşan Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin, “Yüksekokul’da yapılacak ses stüdyosu ve kayıt odasında gönüllü olarak görev alacak öğrenciler görme engelli vatandaşların kitap okumasına yardımcı olacak” dedi.

Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu ile Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şubesi arasında protokol imzalandı.

PROTOKOL İMZALANDI


Dün saat 15:30’da Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu çok amaçlı salonunda yapılan protokol programına Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Doç.Dr.Can Burak Şişman, ÇEMYO Müdür Yardımcısı Taha Aslanlı, Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin ve AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ


Programın açılış konuşmasını yapan Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Can Burak Şişman, bu denli önemli bir projede olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Beyazay Derneği’ne teşekkür etti.

İMZALAR ATILDI


Can Burak Şişman’ın ardından konuşan Türkiye Beyazay Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Adnan Şahin de, proje hakkında konuşarak, “Yüksekokul’da yapılacak ses stüdyosu ve kayıt odasında gönüllü olarak görev alacak öğrenciler görme engelli vatandaşların kitap okumasına yardımcı olacak” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından protokol imzalandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 18:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510