PTT 175 yaşında

PTT Teşkilatının kuruluşunun 175. yılı dolayısıyla PTT Çerkezköy Şube Müdürü Sezai Zorba, PTT çalışanlarıyla Şube’de bir araya geldi. Şube Müdürü Zorba, Çerkezköy ve Kapaklı’da 7 şube 2 acenteyle hizmet verdiklerini söyleyerek “PTT Teşkilatımız kuruluşundan bu yana her zaman hizmet bilinciyle hareket etti. Bundan sonra da çalışmalarımıza aynı bilinç ve azimle devam edeceğiz” dedi.

PTT 175 yaşında
Çerkezköy Bakış - PTT Teşkilatı 175. Yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı.
KORTEJ OLUŞTURULDU
Etkinler kapsamında Çerkezköy PTT Müdürü Sezai Zorba, PTT çalışanlarıyla birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti. Etkinliklere dün devam edildi. İlk olarak PTT araçları eşliğinde Atatürk Caddesi’nde kortej oluşturuldu, sonrasında PTT Müdürü Sezai Zorba çalışanlarla bir araya geldi.
7 ŞUBE 2 ACENTE
PTT Müdürü Sezai Zorba, yaptığı açıklamada, “1840’ta kurulan PTT Teşkilatının 175’inci kuruluş yılını kutlamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz. Çerkezköy ve Kapaklı’da 7 Şube ve 2 acentede 66 personelimizle vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. PTT Teşkilatımız kuruluşundan bu yana her zaman hizmet bilinciyle hareket etti ve bundan sonra da çalışmalarımıza aynı bilinç ve azimle devam edeceğiz” dedi.
banner287
300’E YAKIN HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ
PTT’nin şirketleşmesiyle birlikte iş genişliğinin arttığını ifade eden PTT Müdürü Zorba “PTT bugün 300’e yakın iş çeşidi ile vatandaşlara hizmet veriyor. Bankacılık işlemlerinden kargo işlemlerine havaleden fatura ödemelerine kadar çeşitli hizmetler PTT Şube ve acentelerinde gerçekleştirilebiliyor. Her banka kendi adına hizmet verse de bizler 7 banka adına burada hizmet veriyoruz.” diye konuştu.
175’İNCİ MÜŞTERİYE HEDİYE
Bu arada  PTT Çerkezköy Şube Müdürlüğü, kuruluş yıldönümü nedeniyle 175. müşterisine hediye verdi. Havale işlemi için Çerkezköy PTT Şubesi’ne gelen Nesrin Yaman, sıra numarası ekranda görüldüğünde PTT personeli tarafından alkışlandı. Kısa bir şaşkınlık yaşayan Nesrin Yaman’a, kuruluş yıl dönümü nedeniyle PTT'nin çeşitli eşantiyonlarından oluşan hediye paketi takdim edildi.
“HİZMET KALİTESİNİ HER GEÇEN GÜN ARTIRIYORUZ”
Hediye paketini Nesrin Yaman’a takdim eden PTT Çerkezköy Şube Müdürü Sezai Zorba “Amacımız hizmet kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak. İnşallah bunda başarılı oluyoruzdur. Genel Müdürlüğümüzün kuruluş yıldönümü nedeniyle başlattığı uygulama kapsamında 175. Kuruluş yıl dönümü hediyemizi de verdik” açıklamasında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 15:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306