PTT’den Anneler Günü jesti

PTT, Anneler Günü nedeniyle özel basım mektup kağıdı ve zarfı dağıttı. Zarf ve mektup kağıtlarının ücretsiz olarak PTT Şubeleri’nden ücretsiz olarak temin edildiğini belirten PTT Çerkezköy Şube Müdürü Ali Arslan, “Zarf ve mektup kağıtlarının dışında anneler gününe özel mektup gönderme ücretinin ise 1 lira 10 kuruş olarak belirledik.” dedi.

PTT’den Anneler Günü jesti
ÇerkezköyBakış - PTT, Anneler Günü nedeniyle özel basım mektup kağıdı ve zarfı dağıttı.
ÜCRETSİZ DAĞITILACAK
PTT Çerkezköy Şube Müdürü Ali Arslan, Anneler Günü nedeniyle özel baskılı mektup kağıdı ve zarfı bastırılarak ücretsiz olarak dağıtıldığını söyledi. Arslan, "Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü nedeniyle, PTT Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, gönderi ücreti karşılığında ücretsiz olarak dağıtılmak üzere, özel baskılı mektup kağıdı ve zarf bastırılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. "dedi.


banner287

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL
Anneler Günü nedeniyle düzenlenen kampanya kapsamında, PTT Çerkezköy Şube Müdürlüğü ücretsiz olarak özel baskılı mektup kağıdı ve zarf dağıtıldı.  Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanmakta olan, Anneler Günü dolayısıyla, 7-11 Mayıs 2013 tarihleri arasında PTT kargo ile ulaştırılan kargo/kurye gönderileri yüzde 10 indirimli oldu. PTT Şube Müdürü Arslan, kargoların daha hızlı ve uygun fiyatlarla taşınması ve teslim edilmesini teminen, bir dizi önlemler alındığını ve özel indirim yapıldığını söyledi. Müdür Arslan, ücretsiz olarak dağıtılan mektup kağıdı ve zarfın alıcılar tarafından gönderilmesi halinde sadece gönderme ücreti olarak 1 lira 10  kuruş aldıklarını belirtti.
Haber :Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510