Ramazan Bayramı’na yetiştirilecek

Çerkezköy Belediyesi tarafından Gümrük mevkiine yaptırılan Yeni Çerkezköy Otogarı’nda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, yeni otogarı Ramazan Bayramı’na yetiştirmeyi hedeflediklerini belirterek tamamlandığında Yeni Çerkezköy Otogarı’nın Çerkezköy’e ayrı bir değer katacağını söyledi.

Ramazan Bayramı’na yetiştirilecek
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kasım ayında temeli atılan Yeni Çerkezköy Otogarı’nda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
BAŞKAN ERTEM ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Belediye Fen İşleri Müdürü Kemal Gümüş ile birlikte dün saat 14.00’da Yeni Çerkezköy Otogarı’nı ziyaret ederek devam eden çalışmalar hakkında inşaat yetkililerinden bilgi aldı.
ÇERKEZKÖY’E DEĞER KATACAK
Kasım ayında temeli atılan Yeni Çerkezköy Otogarı’nı Ramazan Bayramı’na yetiştirmeyi hedeflediklerini söyleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, “Çerkezköy’e yakışır bir Otogar inşa ediliyor. Tamamlandığında Çerkezköy’ün değerine değer katacak’’ dedi.
AYNI ANDA 10 OTOBÜS GİRİŞ-ÇIKIŞ YAPABİLECEK
Yeni Çerkezköy Otogarı’nda 10 otobüsün aynı anda giriş-çıkış yapabileceğini ifade eden Başkan Ertem, Otogar’ın yerinden de bahsederek “Çerkezköy’ün geleceğini düşünerek Otogar’ı Gümrük mevkiinin yanına inşa ediyoruz. Büyükşehir belediye yasasıyla Veliköy ve Kızılpınar’ın Çerkezköy ile birleşti. Bu açıdan da bakıldığında Yeni Otogar merkezi bir yerde hizmet vermiş olacak.’’ Diye konuştu.
KABA İNŞAAT ÇALIŞMALARI BİR AY İÇİNDE TAMAMLANACAK
banner287
Kaba inşaat çalışmalarının bir ay içerisinde tamamlanacağını kaydeden Başkan Ertem, Gümrük Müdürlüğü önündeki kavşağın Yeni Otogar önüne taşınması için Karayolları Genel Müdürlüğü ile yazışmalara başlayacaklarını söyledi.
“İSTASYON MAHALLESİ’NİN HAREKETLENMESİNİ HEDEFLİYORUZ’’
Ali Ertem, İstanbul’dan gelişlerde M.Hikmet Uğraş Caddesi’nin kullanılması için çalışma yapacaklarını belirterek bu şekilde İstasyon Mahallesi’ne canlılık kazandırmak istediklerini söyledi.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
engame 34
engame 34 - 6 yıl Önce

sayın başkan otobüs firmalarının artması içinde bir şeyler yapalım,tek firma insanları soyuyor.bi çare bulalım!!!!!!!!tşk'ler

ADNAN
ADNAN - 6 yıl Önce

kale ve yonca ya kiyak yapilan bir otogarin çerkezköy e faydasi olamaz....
di̇ğer fi̇rmalarin gelmesi̇ lağzim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306