Rekreasyon’a Eskişehir Kültür Merkezi’ne Kayseri MODELİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Meclis Üyeleri ile beraber gittiği Konya, Kayseri ve Eskişehir’de proje inceleme gezisini değerlendirdi.

Rekreasyon’a Eskişehir Kültür Merkezi’ne Kayseri MODELİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Meclis Üyeleri ile beraber gittiği Konya, Kayseri ve Eskişehir’de proje inceleme gezisini değerlendirdi. Akay, projeleri arasında olan Rekreasyon alanı için Eskişehir’den, Kültür Merkezi için ise Kayseri Kadir Has Kültür Merkezi’nden örnekler aldıklarını ifade etti.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay proje inceleme gezilerini değerlendirdi.
ÖRNEKLER TOPLADIK
Proje İnceleme ve Paylaşma kapsamında Konya, Kayseri ve Eskişehir Büyükşehir Belediyelerini ziyarette bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy’de planladığını projelerinde de bu üç İlde gördükleri ve fikir sahibi oldukları örnekleri Çerkezköy için düşüneceklerini kaydetti.

banner287


“KÜÇÜK ÖLÇEĞİNİ YAPABİLİRİZ”
Özellikle Kayseri’de gördükleri Kadir Has Kültür Merkezi’ni çok beğendiğini kaydeden Başkan Akay, “Çerkezköy için çok büyük yapı fakat küçük ölçeklisinin Çerkezköy’e çok yakışacağını düşünüyorum. Bizim de Kültür Merkezi projemiz vardı ve gördüğümüz o güzel yapıttan örneklerle Çerkezköy’e Kültür Merkezi kazandırmak istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.
REKREASYON ALANINDA UFAK KATKILAR YAPILACAK
Çerkezköy’ün en büyük projelerinden olan Rekreasyon alanı içinde Eskişehir’den güzel örnekler topladıklarını söyleyen Akay, “Eskişehir’de çok güzel bir İlimiz. Çerkezköy için planladığımız rekreasyon alanı için Eskişehir’den küçük çaplı örnekler aldık onları da dahil edebiliriz. Çerkezköy vatandaşının görüşlerine açık olduğumuz rekreasyon alanına gördüğümüz örnekleri de ekleyip tekrardan görücüye çıkaracağız. Çerkezköy için ne gerekliyse yapmaya çalışacağız.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 17:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510