Rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi

Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu (ÇEMYO) Öğretim Görevlisi Gülten Vatansever, hayatını Ziraat Mühendisi Ali Balcıoğlu ile birleştirdi. Golden Palas’taki görkemli düğün törenine, Vatansever ve Balcıoğlu ailelerinin yanı sıra, Yüksekokul öğretim görevlileri ve öğrencileri de katıldı.

Rüya gibi bir düğün ile dünyaevine girdi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı Danışmanı Öğretim Görevlisi Gülten Vatansever, hayatını, aynı üniversite bünyesinde görev yapan Ziraat Mühendisi Ali Balcıoğlu ile birleştirdi.
ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI
Çiftin, Golden Palas’ta gerçekleştirilen düğün törenlerine Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlileri’nin yanı sıra, yüksekokul öğrencileri, Vatansever ve Balcıoğlu ailelerinin yakınları ile çiftin arkadaşları katıldı.
ÇİÇEKLİ KORİDOR SÜRPRİZİ
Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı düğün töreninin organizasyonunda bizzat Yüksekokul’un Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı öğrencileri görev alırken, Vatansever-Balcıoğlu çifti, öğrencilerin oluşturduğu çiçekli koridordan, alkışlar arasında salona girdi.
“KULLANDIĞIM TÜM EVETLER KADAR EVET’’
Çiftin nikahını ise Çerkezköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Esengül Güven kıyarken gelinin şahitliğini Seyhan Gabralı ve Gülnur Yarar Ercan, damadın şahitliğini ise Cemal Sivri yaptı. Damat Ali Balcıoğlu, nikahı kıyan Esengül Güven’in sorduğu “Gülten Vatansever ile evlenmeyi kabul ediyor musunuz?’ sorusuna, “Hayatım boyunca kullandığım ve bugünden sonra kullanacağım bütün evetler kadar ‘evet’ derken, gelin Gülten Vatansever ise “Eşimin bütün evetleri kadar ‘evet’ yanıtını verdi. Çiftin mutluluğuna ortak olan davetliler de çifti bol bol alkışladı.
DOYASIYA EĞLENDİLER
Gelin ve damadın aileleri, düğüne gelen davetlilerle yakından ilgilenirken, davetliler de kendilerini çalan müziğin ritmine bıraktı. Düğün, dans, halay ve diğer yöresel oyunlarla devam etti.
banner287
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
öğrencileri
öğrencileri - 6 yıl Önce

allah mesut bahtiyar etsin güzel yürekli hocamız...

Rıdvan ENGİN
Rıdvan ENGİN - 6 yıl Önce

allah mesut etsin

Ozoglu
Ozoglu - 5 ay Önce

Allah çocuklarına yardım etsin

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306