Şampiyonlara Belediyeden malzeme desteği

Liseler arası futbol ve basketbol branşlarında Tekirdağ İl Birinciliği elde ederek Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan ÇTSO Lisesi oyuncularına Çerkezköy Belediyesi malzeme desteğinde bulundu.

Şampiyonlara Belediyeden malzeme desteği
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - ÇTSO Lisesi futbol ve basketbol oyuncularına Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem tarafından spor malzemeleri hediye edildi.
BAŞKAN ERTEM SPORCULARA BAŞARILAR DİLEDİ
Çerkezköy Belediyesi’nde önceki gün saat 14.30’da düzenlenen törenle Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem sporculara 44 kamp eşofmanı, 20 kaban, 4 futbol topu, 4 basketbol topu, 12 basketbol forması, 12 voleybol forması, 14 voleybol eşofmanı ve 2 kaleci eldiveni hediye ederek Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.
MALZEMELER BELEDİYE BÜTÇESİNDEN KARŞILANDI
Malzemelerin teslim edilmesinin ardından Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek sporculara nasihatlarda bulunan Başkan Ertem, “Alan fark etmeksizin yapılan işten ziyade, asıl başarı ahlaki davranışlardır. Sadece futbol ya da basketbolda derece yapmak, pek fazla önemli değildir. Balıkesir’e gittiğinizde orada davranışlarımızla ve ahlakımızla örnek olmamız gerekir. Bunu en iyi şekilde sergilediğiniz zaman asıl şampiyon, o zaman olmuş olursunuz. Turnuva boyunca konaklayacağız otele kadar tüm ihtiyaçlarınız belediyemizin bütçesi tarafından karşılanmış durumdadır. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.
YARI FİNALDE 28 TAKIM MÜCADELE EDECEK
ÇTSO Lisesi Müdürü Mustafa Türk’de yapılan yardım ve desteklerden dolayı Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ederek, başarıların devam etmesi için oyuncularının ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını ifade etti. ÇTSO Lisesi Beden Öğretmeni ve aynı zamanda futbol takımının antrenörü Vedat Çolak, “Türkiye Genç Erkekler Futbol grup müsabakalarında Üst üste yapacağımız üç maçın ardından grup birincisi olan takımlar yarı finallere kalacaklar. Yarı final de 28 takım mücadele edecek” diye konuştu.
banner287
ZAFERLERİMİZE BİR YENİSİNİ EKLEMEK İSTİYORUZ
Çolak şunları söyledi: “Şampiyonluk sürecinde bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen Fem Dershanesi ve Dönerce’ye de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Balıkesir’de yapılacak olan müsabakalarda Çerkezköy ve Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil ederek, zaferlerimize bir yenisini daha eklemek istiyoruz” 
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306