Samsung Çerkezköy Mağazası açıldı

Dünya elektronik devlerinden Samsung’un Çerkezköy Mağazası Uğur Mumcu Caddesi Erdölen Sokak üzerinde açıldı. Samsung Çerkezköy Mağazası’nda cep telefonundan tablet bilgisayarlara çamaşır makinelerinden dayanıklı ev ve büro malzemelerine kadar yüzlerce ürünü satışa sunuluyor.

Samsung Çerkezköy Mağazası açıldı
ÇerkezköyBakış - Dayanıklı tüketim sektörünün lider isimlerinden Samsung’un 110’ncu mağazası Çerkezköy’e açıldı.
Uğur Mumcu Caddesi Erdölen Sokak’ta faaliyete başlayan Samsung Çerkezköy Mağazası’nda cep telefonundan tablet bilgisayarlara çamaşır makinelerinden dayanıklı ev ve büro malzemelerine kadar yüzlerce ürün satışa sunuluyor.
SAMSUNG’UN 110’NCU MAĞAZASI
Resmi açılışı önümüzdeki hafta yapmayı planladıklarını belirten Samsung Çerkezköy Sorumlusu Turgay Yeşiltoprak “Samsung aldığı kararla bundan böyle kendi mağazalarını açacak. Biz de Samsung’un 110’ununcu resmi mağazasıyız, Samsung’un şu an ülke çapında 360 mağazası var. Resmi açılışımızı Samsung Türkiye Temsilcisi Mehmet Oğuz’un katılacağı bir tören ile gerçekleştireceğiz.’’ Dedi.
“SAMSUNG ÜRÜNLER SAMSUNG MAĞAZASINDAN ALINIR’’
Turgay Yeşiltoprak, Samsung Çerkezköy Mağazası’nda satışa sunulan tüm ürünlerde her türlü teknik servis ve garantiyi sunduklarını ifade ederek “ Teknolojinin her geçen gün geliştiği çağımızda Samsung teknolojisini Çerkezköy’de müşterilerimize sunuyoruz. Çerkezköylüler artık bir başka noktaya giderek Samsung ürünü almayacak.’’ şeklinde konuştu.
“TEKNOLOJİYİ UYGUN FİYATA SUNUYORUZ’’
Samsung Çerkezköy Mağazası olarak çeşitli indirim kampanyaları düzenlediklerini kaydeden Yeşiltoprak, “Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinde yüzde 50’e varan indirimler sunuyoruz. Teknolojiyi ve uygun fiyatları yakından görmek isteyen vatandaşlarımızı mağazamıza bekliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜŞTERİ
MÜŞTERİ - 6 yıl Önce

samsung firmasi yeni açilan şubeye bilgi vermeden çerkezköydeki bilbordlara fiyatlı reklam broşürleri astırmış bende burdaki fiyata bakarak (yazan fiyat 749,00 t1) 1 adet çam.makinesi aldım fakat mağazanın camında 799 yaziyormuş dikkatimi çekmedi kafamda 749,00 odaklandığım için biz karttanda 799 çektirmişiz birkaç gün sonra faturayı kontrol ederken dikkatimi çekti mağazaya şikayetimi bildirdiğimde fiyatların zamanlı olduğunu ve broşürleri samsung astırdığı söyledi bende yaklaşık 35 dakika müşteri hizmetlerine durumu anlattım ama onlarda cok oralı olmadı sineye çektık dikkat etmedım kredi kartını çekerken hata bende sorun 50 tl de değil ama bilborda 749 yazıp altınada herhangi bir tarih ibaresi koymadan ve reklam yapıyorsan müşteri bilborda yazan fiyata bakıp sana geliyorsa ve bu sorunu yaşıyorsa bir yerlerde yanlışlık var(ben hatamı kabul ediyorum ödeme yaparken rakamı kontrol etmediğimi)

Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Samsung galaxy s6 edge plus fiyatını soylermisiniz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510