Samsung Çerkezköy Mağazası’nın resmi açılışı yapıldı

Cep telefonundan tablet bilgisayarlara çamaşır makinelerinden dayanıklı ev ve büro malzemelerine kadar yüzlerce ürünün satışa sunulduğu Samsung Çerkezköy Mağazası’nın resmi açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Açılış töreninde bir konuşma gerçekleştiren Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Samsung gibi uluslar arası markaların Çerkezköy halkına hizmet verecek olmasının Çerkezköy için önemli olduğunu söyleyerek “İlçemizde bu şekilde hizmet veren Küresel markaların sayısının artmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Samsung Çerkezköy Mağazası’nın resmi açılışı yapıldı
ÇerkezköyBakış - Dayanıklı tüketim sektörünün lider isimlerinden Samsung’un 110’ncu mağazası Çerkezköy’e açıldı.
AÇILIŞA KATILIM YOĞUN OLDU
Uğur Mumcu Caddesi Erdölen Sokak’ta faaliyete başlayan Samsung Çerkezköy Mağazası’nın resmi açılışı dün saat 10.30’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Cep telefonundan tablet bilgisayarlara çamaşır makinelerinden dayanıklı ev ve büro malzemelerine kadar yüzlerce ürünün satışa sunulduğu Samsung Çerkezköy Mağazası’nın resmi açılışına Çerkezköy Belediye başkanı Ali Ertem, Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Kapaklı Meclis Üyelerinden İrfan Demir ile Hasan Acar, ÇESİAD Çerkezköy Sekreteri Engin Parlak, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarılgan, Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ayhan Arslan, siyasi partilerin ilçe yönetim kurulu üyeleri, iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.banner287
“HAYIRLI OLSUN’’
Açılış öncesi mağaza önünde kurban kesilirken açılış konuşmasını yapmak üzere söz alan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem “Samsung gibi uluslar arası markaların Çerkezköy halkına hizmet verecek olması Çerkezköy için önemlidir. İlçemizde bu şekilde hizmet veren Küresel markaların sayısının artmasını diliyorum. Umarım Çerkezköy halkı için hayırlı olur. Vatandaşlarımız bu tür ihtiyaçlarını karşılamak üzere ya çorlu ya da İstanbul’a gitmeyi tercih ediyorlardı.  Biz Çerkezköy’de de alışveriş imkânlarının gelişmesini istiyoruz. Bu yönde atılmış adımlardan biri olan Samsung bayisini Çerkezköy’e kazandıran mağaza sahiplerine teşekkür ediyorum.” Dedi.
TABLO HEDİYE EDİLDİ
Açılışta Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Sekreteri Engin Parlak,  ÇESİAD adına mağaza sahiplerinden Turgay Yeşiltoprak’a bir tablo hediye ederek “Çerkezköy’de olmayan bir markanın ilçemize getirilmesinde öncü olan müteşebbislerimize teşekkür ediyorum. Onlar bu iş için büyük bir risk almışlardır. Eminim karşılığını alacaklardır.” şeklinde konuştu. Katılımcıların mağazayı gezmesinin ardından program sona erdi.
Haber: Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306