Samsunlular Derneği’nden Anneler Günü kahvaltısı

Çerkezköy Samsunlular Derneği Yönetimi 12 Mayıs Anneler Günü’nde annelere kahvaltı programı düzenlendi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programda en genç ve en yaşlı anneye hediye takdim edildi.

Samsunlular Derneği’nden Anneler Günü kahvaltısı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Samsunlular Derneği yeni yönetimi, yeni dernek binasında anneler gününe özel kahvaltı programı düzenledi.
KAHVALTIYA KATILIM BEKLENENDEN YOĞUN OLDU
Önceki gün saat 10.30’da yeni dernek binasında anneler gününe denk getirilen kahvaltıya, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, MHP Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol, Çerkezköy Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Kenan Çetin, Çerkezköy Samsunlular Derneği Yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda Samsunlu aileleriyle birlikte katıldı. Düzenlenen kahvaltıda konuşan Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Enver Bayram, derneğin kısa bir süre önce yeni yerine taşındığını belirterek, “19 Mayıs Pazar günü saat 14.30’da yeni derneğimizin açılış törenini gerçekleştireceğiz. Dernek olarak kongreye gittiğimizde üye sayımız 284 iken, şu anda ise üye sayımız 450’yi geçti. Bu rakamı da ilerleyen zamanlarda 800’ün üzerine çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.“KİMSEYİ AYIRMADIK BUNDAN SONRA DA AYIRMAYACAĞIZ’’
Enver Bayram, dernek üyelerinin eşlerini ve çocuklarını derneğin dışında tutmamalarını isteyerek, “Dernek olarak Kadın Kolları ve mahalle temsilcilikleri oluşturacağız. Bu dernek herkesin derneğidir. Herkese yakışır bir dernek açılışı gerçekleştireceğiz. Dernek olarak kimseyi ayırmadık ve bu saatten sonra da ayırmaya niyetimiz yok. Asla tabela derneği olmadık bundan sonrada olmayacağız. Herkesten isteğimiz kişisel sorunları kimse derneğimize mal etmesin. Birbirine küskünler bile derneğe gelmemezlik yapmasın. Dernek olarak önceden nasılsak bundan sonra da siyasi partilerin hepsine eşit mesafede ve dengeli olacağız” diye konuştu.
banner287“YAŞADIĞIMIZ TOPLUMU ANNELER İNŞA EDER’’
Dernek Başkanı Enver Bayram, konuşmasının sonunda ise şunları söyledi; “Bu anlamlı günde kahvaltı programı organize ettiğimiz için son derece mutluyuz. Anneler, sadece evlatlarını doğurmakla kalmazlar, aynı zamanda bir toplumu doğururlar, bir toplumu inşa ederler.  Bütün annelerimizin anneler gününü en içten duygularımla kutluyorum”
KAHVALTI SONUNDA KURANI KERİM TİLAVETİ
Konuşmanın ardından hazırlanan hediyeler en genç ve en yaşlı anneye takdim edildi. Hediyelerin verilmesinin ardından Hacı Fahri Zümbül Camii İmam Hatibi Abdullah Karacan, Bağlık Camii İmam Hatibi Hakkı Öztürk ile Fevzipaşa Mahallesi Camii İmam Hatibi Yusuf Acar, Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulundu. Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından kahvaltı programı sona erdi.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510