Samsunlular Derneği’nden Mevlid-i Şerif’e davet

Çerkezköy Samsunlular Derneği Mevlid Kandili nedeniyle dernek merkezinde mevlidi şerif okutacak. Dernek Başkanı Musa Kavlak, Mevlid’i Şerif’in bugün saat 19.30’dan sonra dernek merkezinde okutulacağını söyleyerek programa Çerkezköy halkı ile Samsunlu hemşehrilerini davet etti.

Samsunlular Derneği’nden Mevlid-i Şerif’e davet
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Samsunlular Derneği, bu akşam idrak edilecek olan Mevlid Kandili için program düzenleyecek.
BU AKŞAM DÜZENLENECEK
Çerkezköy Samsunlular Derneği Başkanı Musa Kavlak, İki Cihan Serveri sevgili Peygamberimiz’in (sas) dünyaya teşriflerinin yıl dönümü nedeniyle idrak edilecek Mevlid Kandili’nde dernek merkezinde mevlidi şerif okutacaklarını söyledi. Bu akşam dernek merkezinde düzenlenecek programda ayrıca vefat eden ve şehitler için Kur’an-ı Kerim okutulacağını söyleyen Kavlak, “Tüm Çerkezköylü kardeşlerimizi ve Samsunlu hemşehrilerimizi düzenleyeceğimiz etkinliğe davet ediyoruz.’’ Dedi.
banner287
“İÇ DÜNYAMIZLA HASBİHAL ETME FIRSATI YAKALAYACAĞIZ’’
Tüm İslam Alemi’nin Mevlid Kandili’nin tebrik eden Musa Kavlak “Kandil ve mübarek gecelerde manevi atmosfer içerisinde birlik ve beraberlik yaşıyoruz. Bu gibi gecelerde manevi anlamda kendimize zaman ayırarak iç dünyamızla hasbıhal olma etme fırsatı yakalıyoruz. Bizler de dernek olarak buna katkı sağlama adına bu programı düzenleyeceğiz’’ dedi.  Kavlak, dernek olarak bundan sonraki dönemlerde de bu ve buna benzer programlar düzenleyeceklerini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

helal olsun arkadaslara daha yeni olmalarina rahmen canla basla calisiyorlar diger derneklerede onculuk yapmis olsunlar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306