Satın alma sorumlusuna YUMRUKLU SALDIRI

Çerkezköy Belediyesi Satın Alma Sorumlusu Fehim Barık, Belediye Meydanı’nda kandil simidi dağıttığı esnada T.B tarafından saldırıya uğradı. Yumruk darbesiyle elmacık kemiğinde zedelenme oluşan Fehim Barık, arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılırken T.B’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Satın alma sorumlusuna YUMRUKLU SALDIRI
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi Satın Alma Sorumlusu Fehim Barık, darp edildi.
SALDIRIYA UĞRADI
Edinilen bilgiye Fehim Barık, saat 11.00 sıralarında Belediye Meydanı’nda kandil simidi dağıtırken T.B’nin saldırısına uğradı.
banner287
HASTANEYE KALDIRILDI
Fehim Barık’ın yüzüne yumruk atarak olay yerinden kaçmaya çalışan T.B. Çerkezköy Belediyesi çalışanları tarafından kovalanmasına rağmen izini kaybettirerek kayıplara karıştı. Darp edilen Fehim Barık arkadaşlarının yardımıyla Çerkezköy Devlet hastanesine götürülürken burada tedavi altına alındı. Yumruk darbesiyle elmacık kemiğinde zedelenme oluşan Fehim Barık, darp raporu aldıktan sonra ifade vermek üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.
BAŞKAN ALİ ERTEM İLE TARTIŞMIŞTI
Çerkezköy Belediyesi Satın Alma Sorumlusu Fehim Barık’ı darp ederek kayıplara karışan T.B., yaklaşık iki ay öncede Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile tartışmıştı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
zzzzz
zzzzz - 6 yıl Önce

vatandaşa cevabım bu insan dediğin gibi yardıml geçiniyor olsa bile en azından moderen bir hırsız değil bu bir diyeri isse haytın spora adamış insanların gönül isterki ekonomik durumları hep iyi olsun çümkü bunlar ülke sağlığına degerine bir şeyleri katarken hayatlarından verirler seyar sporcu da olsa sporcu peki ya siz....

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

boş boş konuşmanın alemi yok. hayatını spora adayan insanın belli başarıları olur! başarısı oranında da devlet tarafından ödüllendirilir, önüne gelen kendini sporcu ilan edip millete laf atamaz, kavga çıkaramaz, hır gür yapamaz, daha da önemlisi böyle olaylara karışıp kendi adını, ekmeğini yediği sporunu küçük düşüremez! kendini spora adayan insanın zaten bunlara vakti olmaz. kimse kendini "bu ülkeye değer katıyoz" diye etiketlemesin, kattığınız değere siz değil vatandaş karar verir. çoluk çocuktan aidat toplarken "değer katıyoz" diye düşünmüyorsanız gerisi fasa fiso.bu ülkede sporcular varsa bu ülkenin poliside var hakimi savcısıda var. şikayetçi olunan bir haksızlık varsa gidilir gerekli şikayetler yapılır. kimse kendine hakim savcı rolü biçip insanlara saldıramaz bunun adı aslada sporculuk olamaz. bu kişi sporcu falanda değildir.

zzzz
zzzz - 6 yıl Önce

acaba bu fehim kendini darp etirecek ne yaptı yada bu güne kadar yaptıklarının bedelimiydi her kezin hesabı var ama allahında bir hesabı var. fehime insallah bu ona kendini tekrar gözden geçirme fırsatı verir...

çerkezköylü
çerkezköylü - 6 yıl Önce

yapılan bu saldırıyo çerkezköy halkından bırı olarak şiddetle kınıyorum...

kına oda sana kına yakar
kına oda sana kına yakar - 6 yıl Önce

bence arkadaşın eline sağlık öğle her kuşun eti yenmez adam bayrak alıyor kendi istediği yerden bu aradaşta bu haksızlığa kartşı çıktı . zavallı memur neresi zavallı altındaki arabaya bir baksana satın almaçı fehim düne kadar borç batagındaydı

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

çerkezköyde onca yardıma muhtaç insan varken taa vizenin ilçelerinde köylerinde bile muhtarlıklardan şurdan burdan yardım toplayarak geçinen bu seyyar spor hocasına belediyenin yardım yapması zaten hata. bu adam şimdiye kadar belediyeden almış almış ama ortada birşey varmı? belediye bedavadan bu adama malzeme alacak olmuş adam amlzeme için teşekkür edecek yerde markasını beğenmeyip başkanla kavga etmiş, yetmedi malzemeyi benim istediğim firmadan alın demiş aradan 2 ay geçmiş yüreği soğumamış gitmiş bu seferde belediye memuruna saldırmış.. ayıptır. belediyenin bu adama yardım yapması zaten en baştan hata.bu adam sporculardan aylık toplayarak geçiniyor, üstüne malzemeyide belediyeye beleşten aldırıyor o zaman gelin bizim kaveyede bedava çay-şeker bardak verin satalım kazanalım! sporcuya yardım tamam ama ortada sporcu yok, sporcu bunu yapmaz!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306