Seçim çalışmaları Çerkezköy’den başladı

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve Abdullah Öğe, beraberindeki partililerle Çerkezköy çıkarması yaptı. İki başkana vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yüksel, seçim startını Çerkezköy’den verdiklerini ifade etti.

Seçim çalışmaları Çerkezköy’den başladı

Çerkezköy Bakış - 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında AK Parti, Çerkezköy’den seçim startını verdi.  AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile beraberindeki partililer karşılaştıkları vatandaşlarla sohbet ettiler, esnafları ise ziyaret ederek hayırlı işler dileklerinde bulundular. Vatandaşlar iki başkana yoğun ilgi gösterdi ve seçimlerde destek sözü verdi. 
“İLK TURDA CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK YÜKSEK BİR OYLA BU ÜLKENİN BAŞINA BAŞKAN YAPACAĞIZ”
Seçim çalışmalarının startını verdiklerini belirten İl Başkanı Cüneyt Yüksel,  “Teşkilatlarımızla birlikte artık sahadayız. İnşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Tekirdağ’dan en fazla oyu çıkartabileceğimiz bir dönem olsun diye uğraşıyoruz. Bu topraklarda yaşamanın bedeli çok ağır. Topraklarımız üzerinde 200 yıldır hesaplar yapılıyor. Son 16 yıldır Türkiye Cumhuriyetinin başına öyle bir lider geldi ki topraklarımız üzerinden hesap yapanların bütün hesaplarını bozdu. 15 Temmuz akşamı milletimiz de Cumhurbaşkanımıza sahip çıktı. El birliğiyle bu toprakların üzerinde hesap yapılamayacağını bu millete racon kesilemeyeceğini görmüş olduk. Çok şükür 24 Haziran’da yapılacak seçim de bunun en büyük kanıtı olacak. Biz ilk turda Cumhurbaşkanımızı çok yüksek bir oyla bu ülkenin başına başkan yapacağız.” dedi.
“YEREL YÖNETİMLERDEN VATANDAŞLARIMIZ BIKMIŞ DURUMDA”

banner287
AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının hazır olduğunu belirten Yüksel, “Teşkilatlarımız hazır. Şuanda biz 11 bin kişilik dev bir teşkilat kadromuzla sahadayız. 24 Haziran Trakya için Tekirdağ için Marmara için tüm Türkiye için güzel olacağına inanıyoruz. İnşallah 24 Haziran’da elde edeceğimiz başarı 2019 Mart ayında da yerel seçimlere yansıyacak buna da inanıyoruz. Öğlenden beri Çerkezköy’ün bütün sokaklarına 11 ilçe teşkilatımız yayıldı. İlçe başkanlarımızla da diyalog halindeyiz. Biz de Abdullah başkanımızla birlikte geziyoruz. Gördüğümüz şu; özellikle yerel yönetimlerden vatandaşlarımız bıkmış durumda. Çerkezköy’ün bu trafik sorunu esnafa ciddi anlamda sıkıntılar yaşatıyor. Otopark sorunu esnafı bunaltmış durumda. Yerel yönetimlerin vatandaşı sahiplenebilmesi, vatandaşın derdiyle dertlenebilmesi konusu en önemli konudur. İşte biz burada biraz önce emekli bir amcamızla konuştuk. Toplu konut konusuyla ilgili bizden destek istedi. Amcamıza şunu söylemek zorunda kaldım: Çerkezköy’de okul yapacağız okul arsası bulamıyoruz. Toplu konut projesiyle ilgili ne yapabiliriz. Yerel yönetimlerin maalesef Tekirdağ’ın Çerkezköy’ün ve diğer ilçelerdeki yerel yönetimler Belediye Başkanları da bize alan oluşturmuyor ve biz ciddi anlamda bu konuda dertliyiz. Dolayısıyla söyleyeceğimiz anlatacağımız çok şey var. Ama inşallah 24 Haziran bizim için güzel günlerin bir başlangıcı olacak. Bu seçimler bu milletin bundan sonraki 10 yıllık, 100 yıllık, 1000 yıllık kaderini belirleyecek seçimlerdir. Bu seçimlerin üstesinden geleceğiz. Tekirdağ’da büyük bir başarı bekliyoruz.” dedi
“20’YE YAKIN İSİM KONUŞULUYOR”
Aday adaylık süreci ile de açıklamalarda bulunan Yüksel, “Önümüzdeki hafta İl Başkanları toplantısı için Ankara’da olacağız. Süreç bize daha detaylı bir şekilde anlatılacak. Resmi olarak şuanda bizim elimize gelen aday adaylık müracaatı yok. Ama şuana kadar 20’ye yakın isim konuşuluyor Tekirdağ’da. Daha da fazla olacağını biliyoruz. Bu güzel bir zenginlik, güzel bir heyecan. Aday adaylarının çok olması güzel olacak. Daha da yarışı hızlandıracak. Bakalım göreceğiz mevlam ne eylerse güzel eyler. Daha önce de söylediğim gibi alçak gönüllü olmuyoruz. Tekirdağ’ın 7 milletvekili var. Biz 7 milletvekilimizi istiyoruz. Buradan bütün hemşerilerime seslenmek istiyorum Tekirdağ’da 3 tane AK Partide, 3 tane CHP’de milletvekili var. Ne olur vatandaşlarımız bir düşünsün 3 tane milletvekili 11 İlçe Belediyesi bir de Büyükşehir Belediyesi var CHP’nin. Tekirdağ’ın geneline bakalım Tekirdağ bununla ne kazanmış ne görmüş. Biz AK Partinin 3 tane milletvekili ile İl Başkanları ve Teşkilatlarıyla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımız bu konuda lütfen bize destek olsunlar. Biz iktidar partisi anlamında 7 vekille birlikte Ankara’da temsil edilmek istiyoruz.  Şöyle düşünün 7 vekille Ankara’da temsil ettiğimizde Tekirdağ’da neler yapabileceğimizi bir düşünün. Bir seferliğine bize bu şansı versinler. Biz Tekirdağ’ı değil Türkiye’de bütün Dünya’da tanınır hale getireceğiz diyoruz. Hemen arkasından yerel yönetimlerde de aynı iddiayı yaşıyoruz. Bu teşkilatlar bunun için hazır. Biz milletimiz için hizmet etmek için varız. 7 vekil ile birlikte çok işler başarabileceğimize canı gönülden inanıyoruz. Sadece bir kere bize bu şansı versinler istiyoruz.” diye konuştu.
“DESTEK SÖZÜ ALIYORUZ”
Seçim çalışmalarının başladığını belirten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, “700’e yakın teşkilat mensubumuzla Çerkezköy’ü karış karış dolaşıyoruz. Biz buna çok alışkınız. Biz milletin adamının Genel Başkan olduğu partinin mensuplarıyız ve gurur duyuyoruz. Bu teşkilata bu davaya ortak olmaktan, arkadaşlarımızla beraber yürümekten memnunuz. Bizim bir hedefimiz var. Hedefimiz İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımızı, milletimizin desteğiyle beraber yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde başkan olarak görmektir. ‘Onu Başkan Yapacağız’ diye bir sloganımız var. İnşallah bu idealimize de hep birlikte milletimizle beraber ulaşacağız. Biz Çerkezköy İlçe Teşkilatı olarak İl Başkanımız da şahittir. Biz her seçimde olduğu gibi dünde hazırdık, bu günde hazırız. Elimizden geleni yapacağız. İnşallah 2019 yerel seçimlerinde de AK Parti Bayrağını Çerkezköy Belediye binasına İnşallah hep birlikte dikeceğiz. Çalışıyoruz yorulmuyoruz. Bugün Çerkezköylü esnafımızla vatandaşlarımızla beraberiz. İnanın çok keyifli oluyor. Hiçbir vatandaşımızdan şuana kadar bir tepki almadık. Hep destek sözleri alıyoruz. Bundan da çok memnuniyet duyuyoruz. Burada Teşkilat mensuplarına teşekkür etmek istiyorum. Milletimizle beraberiz inşallah 24 Haziranda da bunu göstereceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozkurt..
Bozkurt.. - 12 ay Önce

Devlet..şu chp nin yarım bıraktığı kızılpınar yollarına el atsın .sonra kayyum mü atar..adamlar asvalt yapmaya aciz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306