Şehit yakınları ile gazi ve engellilere jest

Yunus Emre Aile Çay Bahçesi Emrah Karaca, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 98’nci yıl dönümü nedeniyle başlattığı uygulamada işletmesinde şehit ailelerine bedava gazi, engelliler ile yakınlarına ise yüzde 75 indirim uygulaması başlattı.

Şehit yakınları ile gazi ve engellilere jest
ÇerkezköyBakış - Kış aylarında kimsesizler ile yolda kalanlara işletmesini açan Yunus Emre Aile Çay Bahçesi İşletmecisi Emrah Karaca, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 98’nci yıl dönümü nedeniyle uygulama başlattı.
ŞEHİT AİLELERİNE HERŞEY BEDAVA
Emrah Karaca, yıl boyunca işletmesinde şehit ailelerine yüzde yüz, gaziler, engelliler ile ailelerine yüzde 75 indirim uygulayacağını açıklayarak “Şehit ve gazilerimiz bu vatanın vatan olmasında kanları ve canlarıyla mücadele verdiler. Bizler de buna bir vefa duygusu olarak jest yapmak istedik.’’ Dedi.
GAZİLER İLE ENGELLİLERE YÜZDE 75 İNDİRİM
banner287
Karaca, engelliler ile engelli ailelerine de işletmesinde yüzde 75 indirim başlattığını kaydederek “Engelliler toplumumuzun asıl unsurları arasında yer alıyor. Bizler de elimizden geldiğince katkı sunma adına bir uygulama başlattık. Tüm şehit ailelerini gaziler, engelliler ile ailelerini işletmemize bekliyoruz.’’ Diye konuştu.
“BENZER UYGULAMALARIMIZ SÜRECEK’’
Bundan sonraki dönem içerisinde de bu ve buna benzer uygulamalarının süreceğini ifade eden Emrah Karaca, “Başlatmış olduğumuz yeni uygulamamız bir yıl boyunca sürecek. Ancak, uygulamayı önümüzdeki yıllarda da sürdürmek istiyoruz. Bu uygulamanın dışında farklı alanlarda da sosyal sorumluluk uygulamaları başlayacağız.’’ İfadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
niyazi
niyazi - 6 yıl Önce

emrah kardeşimi kutluyorm sosyal sorumluluklarını herzaman yerine getiriyor.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306