Servis şoförlerine ‘güvenli personel taşımacılığı’ eğitimi

Geniş araç filosuyla bölge geneline hizmet veren Tunç Turizm ile Altur Turizm işbirliğinde iki firmanın bünyesinde personel taşımacılığı yapan servis şoförlerine yönelik ‘güvenli personel taşımacılığı’ eğitimi verildi. 3 ayda bir tekrarlanacak eğitimde servis şoförlerine trafik kuralları, seyir halindeyken uyulması gereken kurallar, personel giriş-çıkış saatlerinde yapılması gerekenler ile benzer konularda bilgilendirmede bulunuldu.

Servis şoförlerine ‘güvenli personel taşımacılığı’ eğitimi
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tunç Turizm ile Altur Turizm ortaklığında personel taşımacılığı yapan servis şoförlerine yönelik ‘güvenli personel taşımacılığı’ eğitimi verildi.
EĞİTİM DÜZENLENDİ
Tunç Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Alper Tunç ile Seçkin Tunç tarafından koordine edilen ‘güvenli personel taşımacılığı’ eğitimi gerçekleştirildi. Dün saat 09.30’da başlayan eğitimde Altur Turizm İnsan Kaynakları Sorumlusu Ebru Karslı, personel taşımacılığı yapan servis şoförlerine yönelik ‘güvenli personel taşımacılığı’ konusunda bilgilendirmede bulundu. Personel taşımacılığında daha yüksek kaliteyi elde edebilmek için düzenlenen eğitimde Tunç Turizm Pazarlama ve Satış Müdürü Bahar Karagün, Arçelik İdari İşlem Müdürü Levent Akdoğan ve Deva İlaç Sanayi İdari İşler Sorumlusu İlhan Sülün de hazır bulundu.
banner287
3 AYDA BİR DÜZENLENECEK
Tunç Turizm ile Altur Turizm’in ortaklığında düzenlenen eğitime iki firmanın bünyesinde Trakya Bölgesi genelinde personel taşımacılığı yapan 30’a yakın servis şoförü katıldı. İlki dün gerçekleşen eğitim programının düzenli olarak 3 ayda bir yapılacağını ifade edilirken programda servis şoförlerine trafik kuralları, seyir halindeyken uyulması gereken kurallar, personel giriş-çıkış saatlerinde yapılması gerekenler ve ilgili konularda bilgilendirmede bulunuldu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306