Sevgililer Günü’nde en anlamlı hediye çiçektir

Bugün kutlanacak olan Sevgililer Günü için en anlamlı hediyenin ‘çiçekler’ olduğunu belirten Duygu Çiçekçilik’in sahibi Atilla Kaymak “Çiçekler anlam dolu canlılardır ve mesajlarını hiçbir zaman kaybetmezler.Biz de 10 gül alan herkese birer gül hediye edeceğiz” dedi.

Sevgililer Günü’nde en anlamlı hediye çiçektir
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy’de 75. Yıl ilkokulu karşısında bulunan Duygu Çiçekçilik, sevgililer gününe özel bir kampanya başlattı.
HER 10 GÜL İÇİN 1 GÜL HEDİYE
“Sevginin en güzel ifadesi çiçektir.” Sloganıyla Çerkezköy halkına hizmet veren duygu çiçekçilik, sevgililer gününe öze alınacak her 10 gül için 1 gül hediye edecek. Ayrıca alınacak çiçekler için ilçe merkezine ve çevre beldelere ücretsiz ulaştırma imkanı sunan Duygu Çiçekçilik, bu kampanya ile sevgililer gününde tüm müşterilerine jest yapmayı amaçlıyor.
SINIRSIZ ÇEŞİT
banner287
Zengin bir çiçek yelpazesi ile müşterilerine hizmet verdiklerini söyleyen mağaza sahibi Atilla Kaymak, “Duygu Çiçekçilik, ulsulararası çiçek taşıma sertifikası olan teleflor’a sahip tek çerkezköyde tek mağaza konumunda bulunuyor. Bu kampanya ile sevgilelere verilecek en güzel hediyenin çiçek olduğunu hatırlatmak istiyorum. çiçekler anlam dolu canlılardır ve mesajlarını hiçbir zaman kaybetmezler.” Diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306