SGK yetkilileri özel öğrencilerle bir araya geldi

13-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında, Çerkezköy SGK Merkez Müdürlüğü yetkilileri Müjgan-Serkan Karagöz Engelliler okulunu ziyaret ederek, okul öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim ettiler.

SGK yetkilileri özel öğrencilerle bir araya geldi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy SGK Müdürlüğü yetkilileri, engelli çocuklarla bir araya gelerek kendilerine hem hediyeler takdim ettiler hem de çeşitli ikramlarda bulundular.
ETKİNLİKLER ENGELLİLER OKULUNDA DEVAM ETTİ
13-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik haftası etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Çerkezköy SGK Merkez Müdürü Yücel İnce ve beraberindeki müdürlük çalışanları dün Müjgan-Serkan Karagöz Engelli okulunu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal ile İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Erdoğan’da SGK Müdürlüğü yetkililerine eşlik etti. Saat 11.00’da gerçekleşen ziyaret kapsamında SGK Müdürlüğü yetkilileri ilk olarak lise öğrencilerinin sınıflarını dolaşarak hazırladıkları hediye paketlerini öğrencilere teslim ettiler.banner287
SOSYAL GÜVENLİK HAKKINDA BİLGİLER VERDİ
92 öğrenci için hazırlanan hediye paketleri daha sonra okulun yemekhane kısmında toplanan diğer öğrencilere de dağıtıldı. SGK Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını kaydeden Çerkezköy SGK Merkez Müdürü Yücel İnce, “Her yıl mayıs ayının 13-19 tarihleri arasında sosyal güvenlik haftası kutlanmaktadır. Bugünde bu okulumuza gelerek çocuklarımız ve anneleriyle bir arada olmak istedik. Sosyal güvenlik bilincinin artması en büyük amacımızıdır. Fedakar annelerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Cennet annelerimizin ayağının altındadır. Sosyal Güvenlik Kurumu bakıma muhtaç annelerimize kolaylık sağladığı gibi engelli çocuğu olan annelerimiz de kanunlar kapsamında koruma altına alınmıştır” diyerek Engelli ailelerine sosyal güvenlik kurumunun öneminden bahsetti.
ÖĞRENCİLERE HEDİYELERİ TAKDİM EDİLDİ
Yücel ince’nin konuşmasını tamamlamasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal’da etkinlikler kapsamında okulu ziyaret eden SGK Merkez Müdürlüğü temsilcilerine teşekkür ederek, yapılan yardımlarda emeği geçen herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından öğrencilere hediye takdimi yapılarak, SGK amblemli balonlar dağıtıldı. Ayrıca öğrencilere ikramda bulunuldu.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510