Sigorta bürosundan bilgisayarları çaldılar

Çerkezköy Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak üzerinde bulunan Simpaş Sigorta isimli işyerinde meydana gelen hırsızlık olayında 2 adet masaüstü bilgisayar ile bir adet laptop çalındı. Hırsızlık olayının ardından kayıplara karışan hırsız ya da hırsızlar için İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri geniş çaplı soruşturma başlattı.

Sigorta bürosundan bilgisayarları çaldılar
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Belediyesi arka sokağında bulunan Aksoy iş merkezinde iki hırsızlık olayı meydana geldi.
MASAÜSTÜ VE DİZÜSTÜ PC ÇALDILAR
Elde edilen bilgilere göre Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Özcan Sokak üzerinde bulunan Aksoy iş merkezinde hırsızlık olayı meydana geldi. İlk olarak iş merkezinde bulunan Simpaş Sigorta isimli iş yerine giren hırsız yada hırsızlar çelik kapının iki kilidini kırdıktan sonra içeride bulunan 2 masa üstü bilgisayar ile 1 adet laptop çaldılar. Meydana gelen hırsızlık olayının ardından kapıyı hiçbir şey olmamış gibi kapatarak çıkan hırsızlar, daha sonra 3.katta bulunan Karem Mimarlık bürosunun da çelik kapısında bulunan kilitleri kırdıktan sonra içeri girdiler. Bu işyerinde bir şey çalmadan kapıyı kapatan hırsız ya da hırsızlar gecenin karanlığında kayıplara karıştılar.
GENİŞ ÇAPLI SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Asayiş Büro Amirliği ekipleri ile olay yeri inceleme ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulunduktan sonra, meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren hırsız ya da hırsızları yakalamak adına geniş çaplı soruşturma başlattı.
banner287
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306