Siyasilere ders verdi

Çerkezköy’ün tanınan ve sevilen isimlerinden olan Mali Müşavir Hasan İşcan, tüm siyasilere yönelik sosyal medya hesabından yaptığı ders niteliğindeki paylaşım dikkat çekti. İşcan, siyasilere, başkan ve meclis üyesi adaylarına kalp kırmayın, yapıcı olun mesajı verdi.

Siyasilere ders verdi

banner287
Çerkezköy Bakış - 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan aday adayı olan Hasan İşcan, kibar ve yapıcı kişiliğini bir kez daha ortaya koydu. İşcan, sosyal medya hesabından tüm siyasilere ve yerel seçimde aday olan kişilere seslendi.
İşcan; paylaşımında şu ifadelere yer verdi: Kişisel olarak siyasetten anladığım şudur; en büyük projen insandır. Yanında olan en büyük yardımcın gerçek samimiyetindir. En büyük kazancın uzun vadede gönüle girmektir. En büyük zenginliğin arkandaki seni sen olduğun için destekleyecek halkındır. En büyük amacın bir hemşerinin seni gördüğü zaman sadece candan yapacağı bir tebessüm için elindeki imkanlarla en iyi hizmeti yapabilmektir. En büyük idealin halkının çıkarı için karar verebilme yetkisine sahip olmandır. En büyük ödülün, makamını kaybettikten sonra bir gün hemşehrilerinin yanlarına gidip yine o makamdaymışsın gibi ağırlanabilmektir Sıcak çaylarını içebilmektir. Kalp kırmamak, yapıcı olmak, başkasını kötülemeden en iyisini yapmaya çalışmak, ufka geniş bakmak, herkesi kucaklayabilecek çerçeveye sahip olmak en iyi aletlerin olmalıdır. En büyük mutluluk bunları, senin onları sevdiğin kadar seni sevdiklerine inandığın halkına hizmet edebilmenin hazzını içinde hissetmektir. Siyaseti halk için yapabilmeyi sevmek, onlara hizmeti kendine hizmet gibi görmek, seni çalışmak için bitmeyecek olan enerji kaynağını oluşturacaktır. Ve bütün bunları anlayabileceğin tek yer seni gördüklerinde gözlerinde görebileceğin ve görmeye doyamayacağın ışıktır. En büyük huzur ise o ışığı bir daha görmeyi arzu etmektir. Bir insanın başkan olmak istemesindeki sebepler benim için bunlar olmalıdır. Siyaset ayrıca içinde bulunduğum süreçte şahsıma yaşadığım sürede bitmeyecek büyük, küçük birçok can dost kazandırmıştır. İyi ki içinde bulunmuşum. İyi ki sizleri tanımışım. Siyaseti sizlerle severek yapmışım. Sizler, benim en büyük kazancım oldunuz.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nail işcan
Nail işcan - 8 ay Önce

Hasanım ın Adını Çerkezköy tarihine altın harflerle yazdırmak ve Çerkezköyde yaşayanların gönlüne girmek için Belediye başkanı aday adayı olduğunu biliyorum.Nasip bu imiş.Bütün adaylara başarılar dilerim.

Nail işcan
Nail işcan - 8 ay Önce

Hasanım ın Adını Çerkezköy tarihine altın harflerle yazdırmak ve Çerkezköyde yaşayanların gönlüne girmek için Belediye başkanı aday adayı olduğunu biliyorum.Nasip bu imiş.Bütün adaylara başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510