Sosyal medya üzerinden tatlı rekabet

Cumhur İttifakının adayı AK Partili Süleyman Kozuva ile Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP’nin adayı Vahap Akay’ın sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine yaptığı gönderme sosyal medyayı salladı.

Sosyal medya üzerinden tatlı rekabet

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevinden istifa ederek Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan Adayı olan Süleyman Kozuva, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Kadın Kolları Başkanı Şebnem Koç, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Sönmez ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Hanedaroğlu ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etti. Burada iki aday da birbirlerine başarılar diledi.

“DEVİR TESLİM TÖRENİNİN DETAYLARINI KONUŞTUK”

Ziyaret sonrası ise iki isim sosyal medya hesaplarından birbirleri ile tatlı bir rekabete girdi. Kozuva, sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili fotoğraflar paylaşıp, altına da “Allah'ın izniyle 31 Mart günü görevi kendisinden teslim alacağımız Belediye Başkanı Sayın Vahap Akay'ı ziyaret ettik. Sayın Akay'la devir teslim töreninin detaylarını konuştuk.” notu düştü.

banner287
“YENİDEN ÇAY İÇMEYE BEKLERİZ”

Ziyaretle ilgili Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’dan sosyal medya hesabından Kozuva’nın paylaşımına cevap niteliğinde karşılık geldi. Akay, ziyaret fotoğraflarını paylaşarak altına da, “Allah’ın izni ve milletin oyları ile teslim aldığımız Belediye Başkanlığı görevimizde bugünkü ziyaretçimiz AK Parti İlçe Başkanı Sayın Ümit Kök ve Başkan Adayı Süleyman Kozuva idi. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder 1 Nisan’dan sonra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak yeniden çay içmeye bekleriz.” notu düştü.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 17:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çalışan
Çalışan - 9 ay Önce

Biz vatandaş olarak başkandan memnunuz ama belediye çalışanları olarak başkanımız bizi biraz ihmal ediyorsun umarım bu mesajı görmezden gelmezsin. Saygılar.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510