Step ve aerobik kursu Pazartesi başlıyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Step ve Aerobik Kursu 2 Kasım Pazartesi günü Veliköy’de, 4 Kasım Çarşamba günü ise Çerkezköy’de başlayacak. Step ve Aerobik Kursu’nun ilk 3 aylık dönemi için toplamda 229 kadının kayıt yaptırdığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy’den kursa katılacak olan bayanlara Belediyemiz önünden Kapalı Spor Salonu’na ücretsiz servis kaldırılacak” dedi.

Step ve aerobik kursu Pazartesi başlıyor
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Step ve Aerobik Kursu’nun 2 Kasım Pazartesi günü Veliköy’de, 4 Kasım Çarşamba günü ise Çerkezköy’de başlayacağı açıklandı.
HAFTANIN 4 GÜNÜ VERİLECEK
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy’de yaşayan ev hanımları ve çalışan bayanlara yönelik belediye tarafından düzenlenen ücretsiz Step ve Aerobik Kursu’nun haftanın 4 günü verileceğini ifade etti. Bu yıl Step ve Aerobik Kursunu Veliköy Mahallesi’nde ve Çerkezköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenleyeceklerini kaydeden Akay “Veliköy’de düzenleyeceğimiz Step ve Aerobik Kursu Pazartesi ve Perşembe günleri 10.00-12.00 saatleri arasında Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Çok Amaçlı Salonu’nda yapılacak” dedi.
ÇERKERZKÖY’DEKİ ÇARŞAMBA BAŞLAYACAK
Çerkezköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek Step ve Aerobik Kursunun ise Çarşamba ve Cuma günleri sabah saat 9.00-10.00, 10.00-11.00 ve akşam 18.00-18.45, 19.00-19.45 saatleri arasında yapılacağını açıklayan Akay “Veliköy’deki Step ve Aerobik Kursu 2 Kasım Pazartesi günü, Çerkezköy Kapalı Spor Salonumuzdaki kurs ise 4 Kasım Çarşamba günü başlayacak” dedi.
banner287
PERİYODLAR HALİNDE DEVAM EDECEK
Müzik eşliğinde tempolu şekilde yapılacak olan Step ve Aerobik Kurslarının konusunda uzman bayan eğitmen tarafından verileceğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Önümüzdeki hafta başlayacak olan Step ve Aerobik Kurslarımız Haziran ayına kadar 3’er aylık periyodik aralıklar ile devam edecek” dedi.
229 KİŞİ KAYIT YAPTIRDI
 Step ve Aerobik Kursu’nun ilk 3 aylık dönemi için toplamda 229 kadının kayıt yaptırdığını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy’den kursa katılacak olan bayanlara Belediyemiz önünden Kapalı Spor Salonu’na ücretsiz servis kaldırılacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 16:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306