Sürücüler kaza riski ile burun buruna

Atatürk Viyadüğü’nün ortasındaki bağlantı noktasında oluşan derin çatlak, bu çatlaktan kaçmaya çalışan sürücüleri kaza ile burun buruna getiriyor. Köprünün iki yakasının birleştiği noktadaki derin çatlağın, hergün irili ufaklı birçok kazaya neden olduğunu ifade eden sürücüler, oluşan derin çatlağın bir an önce onarılması gerektiğini ifade ettiler.

Sürücüler kaza riski ile burun buruna
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Atatürk Viyadüğü bağlantı noktasındaki tehlike Çerkezköylü sürücüleri tedirgin ediyor.
SÜRÜCÜLER TEDİRGİN
Çerkezköy’ün önemli 2 caddesi olan Atatürk Caddesi ve Cengiz Topel Caddesi’ni birleştiren, ilçenin Çorlu ile ulaşımını sağlayan Atatürk Viyadüğü bağlantı noktasında çökme ve ayrılma meydana geldi. Sürücülerin geçişi sırasında araçta bulunan kişilerin de sarsma nedeniyle fark ettiği çökme Çerkezköylüleri ‘ya araç geçişinde çökme artar ve bağlantılar birbirinden ayrılırsa?’ düşüncesi ile tedirgin ediyor.
KALDIRIMDA DA AYRILMA VAR
banner287
Köprünün bağlantı noktasındaki çökme ve ayrılma ana yolun hemen yanında bulunan kaldırımlara kadar etkili olurken, sürücüler, çatlağın hergün biraz daha büyümesinin herkesi tedirgin ettiğini ifade ettiler. Gerek sürücülerin, gerekse yaya olarak her gün yüzlerce kişinin geçtiği noktada başlayan ayrışmanın tehlikeyi büyüttüğünü belirttiler.
KAZA YAPTIRIYOR
Çatlak ve ayrışma nedeniyle hergün irili ufaklı kazaların yaşandığını dile getiren sürücüler, “Köprünün iki yakasının birleştiği noktada meydana gelen çökme ve çatlak, bu çatlaktan kaçan sürücüleri kaza ile burun buruna getiriyor. Bir an önce önlem alınması gerekir.” Diyerek, yetkililerden çözüm istediler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
samet algül
samet algül - 6 yıl Önce

önümdeki araç çukurdan kaçtı, vurmaktan son anda kurtuldum dün

köprü cöküyor
köprü cöküyor - 6 yıl Önce

köprü cöküyor belediye uyuyor bu ne hal böyle insan gecmeye korkacak köprü yapılırken malzemeden götürmüşler durum bu işte...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306