TAGİD’ten Tekirdağ Eski Valisi Kemelek’e ziyaret

TAGİD üyeleri, Tekirdağ eski Valisi Zübeyir Kemelek’in davetlisi olarak Sivas’a konuk oldular. TAGİD Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, Sivas’a faydalı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyerek daveti için Sivas Valiliği görevinde bulunan Tekirdağ Eski Valisi Kemelek’e teşekkür etti.

TAGİD’ten Tekirdağ Eski Valisi Kemelek’e ziyaret
ÇerkezköyBakış - Sivas Valisi Zübeyr Kemelek’ in özel daveti üzerine Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, Eşbaşkan Ali Canbulat, Genel Sekreter Nihat Biçer, Yönetim Kurulu Başkanvekili Şakir Sönmez, Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Er, TAGİD Üyeleri Vural Çakıcı, Orhan Cılız, Salim Akçay ve İbrahim Kasap, Sivas’a bir gezi düzenledi.
“TAGİD BÜYÜK BİR AİLE’’
Sivas Vali Zübeyir Kemelek; “Tekirdağ’da görev yaptığım sürede bana her konuda yardımcı olan ve kendilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyduğum TAGİD’in Tekirdağ ve Trakya bölgesinde çok büyük sanayici ve işadamını bünyesinde bulundurması, güçlü bir kurum olduğunun en büyük göstergesidir.” dedi. Vali Kemelek TAGİD’in, üyeleri için yapmış olduğu ticaret ve yatırım formları, yurtdışı iş gezileri, yurtiçi iş görüşmeleri, eğitim seminerleri ile üyelerini gelişimine ve ticaretlerine fayda sağlayan büyük bir aile olduğunu ifade etti.
“İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİNDE BULUNDUK’’
banner287
Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç da, “Sivas Organize Sanayisini Bölgesi’nde (OSB) dünyanın dördüncü büyük medikal yatak üreticisi Ofisline’ı ziyaret ettik. Sivas sanayisine çok faydası olan bir yatırım olduğunu gördük. Ülkemizin sayılı iplik fabrikalarından olan Ön Yıldız, Özde Kanepe fabrikalarına da ziyarette bulunduk ve Aktif Sivaslı Sanayici İşadamları Derneği (ASSİAD) Üyesi işadamları ve sanayicilerle Sayın Valimizin ev sahipliğinde bir araya gelerek ikili iş görüşmelerinde bulunduk” dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306