Tahsilat servisi ‘gözetleniyor’

Çerkezköy Belediyesi tahsilat servisi Belediye Başkan Yardımcıları Habip Bilgin ile Dr. Gökhan İnce tarafından anlık olarak izleniyor. Dr. Gökhan İnce, işlemlerde her hangi bir aksaklık yaşanmaması için tahsilat birimine kamera yerleştirdiklerini söyleyerek “işlemleri anlık olarak görebiliyoruz. Olası bir aksama durumunda da ise anlık müdahalede fırsatımız oluşuyor.’’ dedi.

Tahsilat servisi ‘gözetleniyor’
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi tahsilat birimi belediye başkan yardımcıları tarafından kamera aracılığıyla izleniyor.
5 KAMERA VAR
Konu hakkında bilgilendirmede bulunan Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Habip Bilgin, tahsilat biriminde bir güvenlik görevlisinin bulunduğunu belirterek 5 adet gizli kameranın kayıt yaptığını söyledi. Bilgin, ‘’bizler de işlemlerde herhangi bir sıkıntı olup olmadığını kameralar aracılığıyla bizzat izliyor, olası bir aksama durumunda da ise anlık müdahalede fırsatımız oluşuyor.’’ Diye konuştu.
“ANINDA MÜDAHALEDE BULUNABİLİYORUZ’’
banner287
Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce ise amaçlarının her şeyden güvenli bir şekilde vatandaşların tahsilat yapmaları olduğunu belirterek, ‘’odalarımızda bulunan ekranlar vasıtasıyla işlemleri anlık takip edebiliyoruz. Her hangi bir sıkıntı yaşanıp yaşanmadığını üçüncü kişilere gerek kalmadan görme imkanı buluyoruz’’ dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
halk
halk - 6 yıl Önce

30 tl çalınmıştı bir zaman vezneden akibeti ne oldu soruşturmanın çünkü parayı kayben personel hala görevde ???? şimdiden özür dilerim soru sorup zor durumda bıraktıgım için

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306