Talebi “Rağbet” görmedi

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin CHP’li üyesi Rağbet Erol’un, “Çerkezköy Kent Konseyi Kadın Meclisi” adı altında oluşturulan WhatsApp grubundan seçimlerle ilgili başlatılan ankete destek istemesi tepkilere yol açtı.

Çerkezköy Bakış
Talebi “Rağbet” görmedi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Meclisi üyeliğinin yanı sıra Çerkezköy Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeliği de yapan Rağbet Erol,  oluşturulan WhatsApp grubuna 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleriyle ilgili bir anketin linkini paylaşarak altına da “Arkadaşlar oy verip yayar mısınız. AKP’liler asılmış belli” notu düştü. Bu mesaj grup içindeki bazı üyeleri tepkisini çekti.  

banner287
 

Siyasi kimliği bulunan, ancak tarafsız olması gereken bir kurumda da görev alan Erol’un grup içi yazışmalarda destek istemesi eleştirildi.
Erol’un paylaşımını yaptığı ankette, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Cumhur İttifakının önde olduğu görüldü.  

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ibrahim ÜNSAL
Ibrahim ÜNSAL - 9 ay Önce

Bu tur durumlara ve mudahalelere alisiklar. Sasirdik mi. Hayir. Bu ilkmi hayir. O zaman ne yapacagiz. DEVAM. DEVAM . DEVAM

Ömer faruk
Ömer faruk - 9 ay Önce

Hdp ile kolkola kendilerince nir hava estirmişler..sözüm ona bu iş bitti..asıl bitenin kendileri de farkında değiller..bu millet sizin gibi fetö hdpkk hamisi bir partiye oy vermez..siyasetten temizlenmenize az kaldı...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306