Tarih belli oldu, çalışmalar hızlandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Süleyman Kozuva, 26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Oda seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandırdı. Esnaf, resmi kurum ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretler gerçekleştiren Kozuva “Üyelerimizin göstereceği teveccühle Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı kısır çekişmelerden uzak, kavga ile değil üyelerine yönelik yaptığı çalışmalarla gündeme gelen bir Oda haline getirmek istiyoruz.’ dedi.

Tarih belli oldu, çalışmalar hızlandı
ÇerkezköyBakış - Sarı Liste’den Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na adaylığı açıklayan Süleyman Kozuva, seçim öncesi çalışmalarını hızlandırdı.
“ÜYELERİMİZ ADINA GÖREVE TALİBİZ’’
Esnaf, resmi kurum ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerde gerçekleştiren Süleyman Kozuva, 26 Mayıs Pazar günü yapılacak Oda seçimlerinin hayırlı olmasını temenni etti. Tüm gruplarda meclis üyeleri ile yedek meclis üye adaylarının belli olduğunu ifade eden Kozuva, “Oda’yı üyelerimiz adına yönetmek içim göreve talip olduk. Bu çerçevede üyelerimiz için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.’’ Dedi.
“YENİ BİR DÖNEM BAŞLATMAK İSTİYORUZ’’
banner287
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda yeni bir dönem başlatma adına arkadaşlarımla birlikte yola çıktıklarını ifade eden Kozuva “ Üyelerimizin göstereceği teveccühle Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda kısır çekişmelerden uzak, kavga ile değil üyelerine yönelik yaptığı çalışmalarla gündeme gelen bir Oda haline getirmek istiyoruz’’ diye konuştu.
“YÜKSEK BİR KATILIM BEKLİYORUZ’’
Kozuva, seçimlere yüksek bir katılım beklediklerini ifade ederek “Artık bundan sonraki dönem üyelerimizin kararları doğrultusunda sekilenecek. Bunun için de üyelerimizin seçime büyük oranda katılım göstermesini bekliyoruz.’’ Açıklamasında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510