Tepe okuluna anlamlı bağış

Çerkezköy Serhat Emlak sahibi Tazebey Ercan, Tepe İlk ve Ortaokulu fen ve teknoloji sınıfının ihtiyaçlarını karşılayarak fen ve teknolojinin kullanıma açılmasını sağladı. Toplam 5 bin TL’lik yardımla bulunan Tazebey Ercan “Eğitime böyle bir katkı sağladığım için çok mutluyum.” dedi.

Tepe okuluna anlamlı bağış
ÇerkezköyBakış - Serhat Emlak sahibi Tazebey Ercan bağışlarıyla Tepe ilk ve Ortaokulu fen ve teknoloji sınıfının öğrencilerin kullanımına açılmasını sağladı.
BEŞ BİN TL’LİK YARDIMDA BULUNDU
Çerkezköy Tepe Emlak Konutları’nda bu yıl eğitim-öğretime açılan Tepe İlk ve Ortaokulu’nda fen ve teknoloji sınıfının ihtiyaçları hayırsever Tazebey Ercan tarafından karşılandı. Yapılan yardımla sınıfa akıllı tahta, projeksiyon cihazı alınarak fen laboratuarının malzeme eksikleri giderilerek çeşitli ihtiyaçlar tamamlandı.
“KATKILARIMIZ SÜRECEK’’
Tazebey Ercan eğitime katkı sunduğu için mutlu olduğunu söyleyerek “Elimizden geldiğince katkılarımız sürecek. Umuyorum herkes bu ülkede bu ilçede eğitim öğretimin gelişmesi için gerekli yardımları gerçekleştirirler.” İfadelerini kullandı.

banner287


OKUL MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ
Okul Müdürü Fahrettin Karaman, okula yaptığı katkılardan ötürü Tazebey Ercan’a teşekkür ederken, Okul Aile Birliği Başkanı Naz Erdoğan şunları söyledi: “Okulumuza tüm hayırseverlerden katkı bekliyoruz. Yeni bir okuluz ve eksiklerimiz çok. Tazebey Ercan’a katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.’’ Dedi. Tazebey Ercan’a okula katkılarından ötürü plaket takdim edildi.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306