Tepe Okulu’ndan Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti

Çerkezköy Tepe İlkokulu ve Ortaokulu Yönetimi, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i ziyaret ederek okula katkıları nedeniyle Başkan Ertem’e teşekkür ettiler.

Tepe Okulu’ndan Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - Tepe İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Fahrettin Karaman beraberinde Okul Aile Birliği Başkanı Naz Erdoğan ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Handan Erden ile birlikte önceki gün Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i ziyaret etti.  
“TAKDİR BEKLEMİYORUZ’’
Başkan Ertem, ziyaretleri nedeniyle okul yönetimine teşekkür ederek “Bizler yardım yaptığımız için takdir beklemiyoruz. Eğitim-öğretime destek vermek bizlerin görevleri arasında yer alıyor.’’ Dedi.  
“BELEDİYE HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU’’
Çerkezköy Belediyesi’nin okulun yolları ile birlikte akıllı tahtalardan sıralara kadar birçok yardım yaptığını belirten Okul Müdürü Karaman, ” Yeni açılan bir okul olarak zorluklar yaşadık. Ancak belediyemiz bize yardımlar konusunda çok destek oldu. Kendilerine bu desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi. Ziyaret, Belediye Başkanı Ertem’e Okul Aile Birliği Başkanı Naz Erdoğan bir tablo hediye edilmesinin ardından sona erdi.



Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510