THK’dan 88’nci yıl kutlaması

Türk Hava Kurumu’nun 88’nci kuruluş yıldönümü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programla kutlandı. THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül Atatürk’ün Türk milletine armağan ettiği en değerli kuruluşlardan birinin THK olduğunu söyleyerek “ Bugün THK’nın 88’nci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Bundan sonra da nice yıllara erişme mutluğunu halkımızla birlikte yaşayacağız” dedi.

THK’dan 88’nci yıl kutlaması
ÇerkezköyBakış - Türk Hava Kurumu’nun 88’nci kuruluş yıl dönümü tüm Türkiye’de olduğu gibi Çerkezköy’de de kutlandı.
CUMHURİYET MEYDANI’NDA PROGRAM DÜZENLENDİ
Önceki gün saat 11.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, Başkan Yardımcısı Sadık Gürsoy, Sayman Rabia Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Havva Yılmaz ile Nurettin Tuna katıldı.
ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNULDU
banner287
Programa THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül’ün çelenk sunumuyla başlandı. Çelenk sunumun ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından Mustafa Zümbül, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi. Türk Hava Kurumu’nun 1925 yılında Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulduğunu söyleyen Zümbül, “Bugün THK’nın 88’nci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içindeyiz. Bundan sonra da nice yıllara erişme mutluğunu halkımızla birlikte yaşayacağız” dedi.
“BİZLERE DEĞERLİ BİR KURUMU KAZANDIRDI’’
Ülkeye böyle değerli bir kurumu kazandıran Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı ile andıklarını ifade eden Zümbül, “Bu vesile ile başta Atatürk olmak üzere, THK Eski Başkanlarına, THK’ya hizmet edenlere Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olanlara da uzun ömür diliyoruz. Tüm halkımızı da saygı ve sevgi ile selamlıyoruz” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306