THK’dan 9 bin TL’lik bağış

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, Kurban Bayramı’nda toplanan kurban derilerden elde edilen gelirin 9 bin 043 TL'lik kısmını çek olarak Kaymakam Ayhan Bayhan’a teslim etti. THK Şube Başkanı Zümbül'den çeki teslim alan Kaymakam Bayhan, kurum çalışanlarına teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

THK’dan 9 bin TL’lik bağış
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kurban derilerden elde edilen gelirin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı payına düşen kısmını teslim etmek üzere THK Çerkezköy Şube yönetimi Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan’ı ziyaret etti.
ELDE EDİLEN GELİRİN ÇEKİNİ BAYHAN’A TESLİM ETTİ
banner287
Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, dün saat 09.30’da Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan’ı ziyaret ederek, kurban derilerinin satışından elde edilen ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na pay olarak ayrılan 9 bin 043 TL’lik geliri çek olarak Bayhan’a teslim etti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan kurum çalışanlarına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
SEL NEDENİYLE ÇERKEZKÖY’E ÖNCELİK TANINDI
Ziyarette konuşan Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül’de Kurban Bayramı’nda meydana gelen sel felaketinden dolayı bir çok vatandaşın mağdur durumda kaldığını belirterek “Bizlerde Türk Hava Kurumu olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının payına düşen miktar için Genel Merkezden mağdur durumda olan vatandaşlar için öncelik hakkı tanınmasını istedik. Genel Merkezimiz de ilk planda Türkiye genelindeki ilk yardımı Çerkezköy’e ulaştırmıştır. Türk Hava Kurumu halktan almış olduğu geliri de ihtiyaç sahiplerine ulaştırmıştır. İlçemiz sıkıntıda olduğu için ivedi bir şekilde bağış çekini Çerkezköy’e verdiler. Bizlerde geç kalmadan çeki sizlere ulaştırdık” açıklamasında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306