Türk Metal MS eğitimdeki ilk dönemi kapattı

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi tarafından sendika üyelerinin çocuklarına yönelik düzenlenen kursların birinci dönemi önceki gün yapılan seviye tespit sınavının ardından tamamlandı. Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, kurslara olan katılıma teşekkür ederek ‘’İkinci eğitim- öğretim döneminde de kurslarımıza aynı oranda katılımın olmasını bekliyoruz.’’ dedi.

Türk Metal MS eğitimdeki ilk dönemi kapattı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Velileri Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi üyesi olan 150 çocuk hafta sonu düzenlenen seviye tespit sınavında ter döktü.
BAŞARILAR DİLEDİ
Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı ve Türk-İş Tekirdağ İl Temsilcisi Murat Koçak, sınav öncesi öğrencilere başarılar dileyerek, “Bu sınavla birlikte 2 haftalık bir tatil dönemine girmiş oluyoruz. Tatil döneminin ardından ise birinci dönemde göstermiş olduğunuz hassasiyetin aynısını ikinci dönemde göstermenizi istiyorum.’’ Dedi. Koçak’ın konuşmalarının ardından öğrenciler 100 dakika içerisinde Türkçe, Matematik ve İngilizce derslerinden toplam 80 soruyu yanıtladı.
 “150 ÇOCUK EĞİTİM GÖRDÜ’’
Öğrencilerin sınava girmesinin ardından bilgilendirmede bulunan Koçak, 75’i 4’üncü diğer 75’i 5’inci sınıf olmak üzere toplam 150 çocuğa kurs verdiklerini belirterek, “Öğrencilerimiz sınavla birlikte 2 haftalık bir yarıyıl tatiline girecekler. Tatilin sona erip, okulların başlamasıyla birlikte ise, kursumuzun ikinci dönemdeki eğitim süreci başlamış olacak.’’ İfadelerini kullandı.

banner287


TEŞEKKÜR ETTİ
İlçe Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü ile gerçekleştirilen eğitimden oldukça iyi oranda verim alındığı değerlendirmesinde bulunan Murat Koçak, “Bu noktada Halk Eğitim Merkezi ve kursta ders veren hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve ailelerine de ayrıca teşekkür ediyor, birinci dönemde kursumuza gösterilen hassasiyetin ikinci dönem de gösterilmesini istiyorum.’’ Diye konuştu.
“ÖDÜLLENDİRİLECEKLER’’
Sınavda dereceye giren ilk üç öğrencilerin çeşitli öğrencilerle ödüllendirileceğini kaydeden Murat Koçak “Kursumuzda emeği geçen Matematik Öğretmeni Ahmet Göl, Türkçe Öğretmeni Güllü Kazak ve İngilizce Öğretmeni Ayşen Çakmak’a da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.’’ Şeklinde konuştu. Hallaçlı, Sayalar ve Çayırdere’de eğitimine devam eden öğrenciler de olmak üzere 4 ve 5’inci sınıflardan toplam 150 öğrencinin girdiği sınavın sonuçlarının önümüzdeki hafta itibariyle açıklanması bekleniyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306