Uçkun ve Polat ailelerinin düğün mutluluğu

Çerkezköy’ün tanınmış müteahhitlerinden Boykar İnşaat’ın sahiplerinden Kadri Uçkun’un kardeşi Mehmet Uçkun, Pazar günü Lemar Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün ile hayatını Şinasi-Maşuka Polat’ın kızı Sümeyye Polat ile birleştirdi.

Uçkun ve Polat ailelerinin düğün mutluluğu
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün tanınmış müteahhitlerinden Boykar İnşaat’ın sahiplerinden Kadri Uçkun’un kardeşi Mehmet Uçkun, Pazar günü Lemar Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün ile hayatını Şinasi-Maşuka Polat’ın kızı Sümeyye Polat ile birleştirdi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Bedrettin-Gülnaz Uçkun’un oğlu Mehmet Uçkun ile Şinasi-Maşuka Polat’ın kızı Sümeyye Polat’ın önceki gün 12.00-17.00 saatlerinde Lemar Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine aile yakınlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Uçkun ve Polat aileleri düğüne gelen davetlilerle yakından ilgilendi.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDULAR

Alkışlar eşliğinde salona giren genç çift ilk danslarını da yine alkışlar eşliğinde etti. Takı töreninin ardından genç çift, aileleri ve yakınları doyasıya eğlendi. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, aileleri, yakınları ve davetliler de genç çiftin bu mutluluğuna ortak oldu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 19:46

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510