Uğur Okulları’ndan Sanat Gecesi

Uğur Okulları, Çerkezköy Halk Eğitim Merkezinde sanat gecesi düzenledi. Düzenlenen gecede söylenen şarkılar davetlileri mest etti.

Çerkezköy Bakış Gazetesi
Uğur Okulları’ndan Sanat Gecesi

Çerkezköy Bakış - Düzenlenen sanat gecesine Büyük Birlik Partisi Tekirdağ İl Başkanı Turan Demircan, Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, Çerkezköy Uğur Okulları Müdürü Kadir Reis Zenginal, Uğur Okulları Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Müdürü Fahrettin Karaman, Uğur Okulları öğretmenleri ve çok sayıda veli katıldı.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başladı. Ardından Uğur Okulları Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal açılış konuşmasını yaptı. Zenginal, “Sınavlara hazırlık anlamında eğitimde büyük bir marka olan ve Türkiye’nin Dünya’ya açılan eğitim kurumu Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları olarak, sosyal etkinliklerin de eğitimin bir parçası olduğunu düşünüyor ve öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin yanında sosyal gelişimlerini de destekliyoruz. Bugün okulumuz ortaokul ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz sizler için bu geceyi hazırladılar ve hünerlerini, yeteneklerini sizler için sergileyecekler. Birazdan hep birlikte izleyeceğimiz sanat gecemizin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma performanslarını bizim için sergileyecek olan Uğurlu öğrencilerimize, her daim desteğini hissettiğimiz velilerimize ve bizleri burada yalnız bırakmayan, heyecanımızı paylaşan siz kıymetli misafirlerimize teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

EĞİTMENLERE ÇİÇEK VERİLDİ

Zenginal’ın konuşmasının ardından program Zeybek oyunuyla başladı. Ardından Bir ay doğdu ayrılıkta sevdadandır, değmen benim gamlı yaslı gönlüme, dostum dostum, yiğidim aslanım, ah bu ben, oy oy sevduğum, sen benden gittin gideli isimli türküler öğrenciler tarafından seslendirildi ve büyük beğeni topladı. Gösterilerin ardından Müzik öğretmeni Hazal Müyesser, resim öğretmeni Bahar Himyeri, Halk oyunları eğitmeni Erdem Civelek’e Uğur Okulları Müdürü Kadir Reis Zenginal tarafından çiçek verildi. Program Modern Dans gösterisiyle son buldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 09:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510