Uluslararası pazarlama ve ticaret kanalları anlatılacak

Avrupa İşletmeler Ağı Çerkezköy İrtibat Bürosu tarafından 22 Mayıs Çarşamba günü 'Uluslararası Pazarlama ve Ticari İstihbarat Kanalları' eğitimi düzenlenecek. Bir gün sürecek eğitim seminerine katılmak isteyenlerin 21 Mayıs 2013 tarihine kadar Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa İşletmeler Ağı İrtibat Bürosu'na müracaat edebileceği bildirildi.

Uluslararası pazarlama ve ticaret kanalları anlatılacak
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Çerkezköy İrtibat Bürosu tarafından 22 Mayıs 2013 tarihinde sabah saat 9.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında, bir günlük 'Uluslararası Pazarlama ve Ticari İstihbarat Kanalları' konulu eğitim semineri düzenlenecek.
SEMİNER DÜZENLENECEK
Ücretsiz olarak düzenlenen eğitim seminerine katılmak isteyenlerin Avrupa İşletmeler Ağı Çerkezköy İrtibat Bürosu'na 21 Mayıs 2013 tarihine kadar müracaat edebileceği bildirildi. Eğitimlere katılmak isteyenler 726 88 89 numaralı faksa ya da seda@cerkezkoytso.org.tr internet adresine e-posta aracılığı ile başvuru yapabilecek.
banner287
BİRÇOK KONU ANLATILACAK
Avrupa İşletmeler Ağı Çerkezköy İrtibat Bürosu Sorumlusu Seda Özdemir, bir gün sürecek eğitim seminerinde ele alınacak konular hakkında da bilgi verdi. Eğitimler süresince; Ticari Bilgi-Ticari İstihbarat, Dünyadaki Değişimler, Çağdaş İhracat Pazarlaması, Ticari İstihbarat Kaynakları ve Kullanımı, Çağdaş İhracat Stratejisi, Strateji Prensiplerinin Ticari Alana Uygulanması, Hedef Pazarların Tespitinin Temel Prensipleri, İthalat ve Rakip Ülkelerin Tespiti, Hedef Müşterilerin/Hedef Rakiplerin Tespiti, Müşteri Tipleri ve Kar Marjları, Dağıtım Ağının Tespiti, Rakiplerin Tespiti ve Değerlendirilmesi, Hedef Rakip Kavramı, Pazarın Değerlendirilmesi ve Pazar Araştırmaları, Mevcut Pazar Araştırmaları, Firmaların Yapacakları Araştırmalar, Uluslararası Pazarlamada Kullanılan Araçlar ve Ticari İstihbarat Bağlantısı, Aktif-Pasif Yöntemler ve Uygulama Örnekleri, İletişim/Strateji/Stategem (Ticari İstihbaratın Araçları), Türk Tarzı Uluslararası Pazarlama, Ticari Hile ve Karşı Koyma konuları anlatılacak.  Eğitimler YK Danışmanlık'dan Yaman Koç tarafından verilecek.  Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510