“Üretim ve istihdamın artırılmasını önemsiyoruz”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, fabrikalara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

“Üretim ve istihdamın artırılmasını önemsiyoruz”
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, fabrikalara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Kubilay önceki gün de Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) her yıl açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracat Firması-2014” listesinde 71. Olan Dinarsu Halı ile Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracat Firması-2014 listesinde 469. Sırada olan Flokser Tekstil ve Nevzat Triko ve Konfeksiyon Entegre Tesislerini ziyaret etti.

İLK ZİYARET DİNARSU’YA

Ziyaretlerine Erdemoğlu Holdinge ait Dinarsu Halı Fabrikası ile başlayan Kubilay, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu ve Dinarsu Halı Genel Müdürü Ahmet Murat Ercan tarafından karşılandı. Fabrikayı gezerek üretimle ilgili bilgiler alan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Dinarsu Halı ziyaretlerinin ardından Tükek Holding bünyesinde faaliyet gösteren Flokser Tekstil Fabrikasını ziyaret etti.banner287
ÜRETİMİ YERİNDE İNCELEDİ

Burada Tükek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Tükek tarafından karşılanan Kubilay, üretimi yerinde inceledi. Son olarak Nevzat Triko ve Konfeksiyon Entegre Tesislerini ziyaret eden Kubilay, Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Sürek tarafından karşılandı.

HER TÜRLÜ GAYRET İÇERİSİNDEYİZ

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) her yıl açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracat Firması-2014” listesinde Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Erdemoğlu Dış Tic. A.Ş.’nin (Dinarsu) 71. olarak, Flokser Tekstil’ 469. Olarak girdiğini ifade eden Kubilay “Kendilerine İlçem adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sanayi alanında bir marka kent haline gelen ilçemizde, üretimin ve istihdamın artırılması için yapılan bütün çalışmaları çok önemsiyoruz” dedi. Kubilay, bu amaçla gerekli her türlü desteğin verilmesi için yoğun bir gayret içerisinde olduklarını kaydetti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2015, 18:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

sayın gazete yöneticileeri kaymakamın açılışlarda kurdela kesimlerinde iadei ziyaretlere ilgilenebilir ama nedir bu hergün gazetenizde kaymakam orada kaymakam burada haber yapıyorsunuz açıkçası bizleri hiç ilgilendirmiyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306