“Uyuşturucu kullanımının önlenmesi en temel hedefimiz”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, ilçede uyuşturucu kullanımının önlenmesi için mücadele etmenin en temel hedeflerinden biri olduğunu belirtti.

“Uyuşturucu kullanımının önlenmesi en temel hedefimiz”
Çerkezköy bakış - Son dönemde artan uyuşturucu madde kullanımı vakaları dolayısıyla harekete geçen Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, ilçede uyuşturucu kullanımının önlenmesi için mücadele etmenin en temel hedeflerinden biri olduğunu belirtti.

banner287
KURUMLARA TALİMAT VERDİ

2016-2017 eğitim-öğretim yılının başladığını anımsatan Kubilay “Ülkemizin geleceği ve geleceğimizin teminatı olan çocuklar ve gençlerin eğitim-öğretim yılını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri büyük önem taşıdığından, hiçbir kimsenin çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye hakkı yok” dedi. Kubilay, kurumlara gerekli talimatları vererek, ilçe genelinde okullarda ve okul çevrelerinde güvenlik önlemlerinin artırılmasını, okulların çevresinde özellikle uyuşturucu madde, sigara, tek sigara gibi satılması ve kullanımının önlenmesine yönelik tedbirlerin en üst seviyede alınması hususunda gerekli uygulamaların hassasiyetle yapılarak, gerçekleştirilen yasal işlem ve operasyonlardan Kaymakamlığa bilgi verilmesini istedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat
Ferhat - 3 yıl Önce

Hiç inanmıyorum hep lafta kalıyor polis mahalleye girmeye korkuyor.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306