Vali Yerlikaya şampiyon sporcuyu kabul etti

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası’nda bronz madalya kazanarak Tekirdağ’ın gururu olan Kadir Taştan ile Kick Boks Tekirdağ İl Temsilcisi Fikri Güzel’i makamında kabul etti. Vali Yerlikaya, Taştan’ı elde ettiği dereceden ötürü tebrik ederek başarısının devamını diledi.

Vali Yerlikaya şampiyon sporcuyu kabul etti
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya Ankara’da düzenlenen Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası’ndan madalya ile dönen Kadir Taştan ile Kick Boks Tekirdağ İl Temsilcisi ve aynı zamanda Milli Takım antrenörü Fikri Güzel’i önceki gün saat 14.00’da makamında kabul etti.
VALİ TEBRİK ETTİ
Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Vali Yerlikaya, Kadir Taştan’ı elde ettiği dereceden ötürü tebrik ederek başarısının devamını diledi. Kadir Taştan’ın madalyası Tekirdağ’da düzenlenecek olan Kıraç konserinde boynuna takılacak.
banner287
TAŞTAN MADALYA İLE DÖNMÜŞTÜ
Dünya Kick Boks Organizasyonları Birliği (WAKO) ile Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun 2012 Yılı Faaliyet Programında yer alan WAKO Avrupa Büyükler Kick Boks Şampiyonası geçtiğimiz hafta Ankara Arena Spor Salonu’nda yapılmıştı. 36 ülkeden yaklaşık 700 sporcunun katıldığı turnuvada mücadele eden Türk Milli Takımı şampiyonada kazandığı 4 altın, 5 gümüş ve 20 bronz madalyayla takım halinde Avrupa 2.’si olurken 75 kilogramda milli takımı temsil eden Tekirdağ Bölgesi sporcusu Kadir Taştan bronz madalya kazanmıştı. Şampiyonada bu güne kadar birçok şampiyonada Çerkezköy’ü başarıyla temsil eden Güzel Spor Okulu Antrenörleri’nden aynı zamanda Kick Boks Tekirdağ İl Temsilcisi Fikri Güzel turnuvada Milli Takım Antrenörü olarak görev almıştı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306