Veliler servis güzergahından şikayetçi

Nurullah Narin Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimi, okul önünden geçen personel servislerinin öğrenciler için büyük bir tehlike oluşturduğunu söyleyerek güzergahın değiştirilmesini istediler.

Veliler servis güzergahından şikayetçi
ÇerkezköyBakış - Nurullah Narin Ortaokulu Okul Aile Birliği yönetimi okul önünden geçen personel servislerinin okul giriş-çıkış saatlerinde öğrenciler için tehlike oluşturduğunu söyledi.
 “TEDİRGİNLİK YAŞIYORUZ’’
okul giriş ve çıkış saatlerinde öğrencilerin karşıdan karşıya geçmekte oldukça zorlandığını ifade eden Nurullah Narin Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetimi, “Personel servisleri daha önce Köşem Mevkii’nden geçiyordu, ancak yapılan değişiklikle okulumuz önünden geçmeye başladılar. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde personel servisleri yoğunluk oluşturuyor. Öğrencilerimiz karşıdan karşıya geçmekte zorlanıyor.’’ Dediler. Narin Caddesi yönünde de aynı sıkıntının yaşandığını ifade eden okul aile yönetimi, yetkililerden soruna çözüm getirmelerini istediler.
“SERVİS GÜZERGAHI ESKİ HALİNE DÖNDÜRÜLMELİ’’
Servis güzergahının Okul önünden kaldırılması gerektiğini savunan okul aile birliği yönetimi “Personel servis güzergahının okul önüne verilmesinden itibaren büyük tedirginlik yaşıyoruz.  Bir an önce gereken önlemlerin alınmasını istiyoruz’’ diye konuştular.
BİR ÇOCUĞUN CANININ YANMASI MI GEREKİYOR?
Önlem alınmaması halinde telafi edilemeyecek sonuçların oluşabileceğini kaydeden Okul Aile Birliği Yönetimi şunları söylediler: “Bir gün bir öğrencinin canı yanarsa bunun hesabını kim verecek? Eğer bu konuda bir çözüm bulunmazsa hem imza toplayacağız hem de valiliğe şikayet dilekçesi yazacağız”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdem ceylan
erdem ceylan - 6 yıl Önce

zaten servisçilerin hiç yeri yok bu memlekette şamar oğlanına döndürdüler servisçileri 59s yap olamadı normale çevir köprüden geçme anfiye girme öz trağa girme çerkezköy hastane kavşağından geçme yol belgesi için belediyeye 500 1000 bayıl bakın bu servis çiler bir ayaklanırsa bida oturturamazsınız kafadaki beyler

UMUT CAN
UMUT CAN - 6 yıl Önce

erdem ceylan meslektaşima katiliyorum,bizi kepaze ettiler.herkez bizim üstümüze basiyo bunlar mal zaten nedersek yapiyolar yuklenin servisçiye allah sonumuzu hayretsin

Şahinn
Şahinn - 6 yıl Önce

yorum yazan arkadasa istinaden
senin evladın varmı ilkokula giden veya ortaokula giden sizin gibi hiç bir kurala dikkat etmeyen servis araçlarının arasından bu çocukların nasıl geçmesini bekliyorsun acıkmala yap sana katılacağım hepinizin elinde tespih arabalarında havalı korna birbirinizle yarışıyorsunuz adete tehlike arzediyorsunuz...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510