Vergi Dairesine gitmeye son

Vergi Dairesinin resmi hesabı olan ‘www.intvrg.gib.gov.tr’ adresinde yeni başlatılan bir uygulama sayesinde artık ödeme ve takip işlemlerinizi sıra beklemeden yapabiliyorsunuz.

Vergi Dairesine gitmeye son

Çerkezköy Bakış - Vergi ödemelerinin ve vergi dairelerine yapılacak olana ödeme işlemlerinin birçoğunu kapsayan uygulama sayesinde https://intvrg.gib.gov.tr sitesinde üyelik yapılarak işlemlerinizin buradan gerçekleştirebilirsiniz. Vergi dairelerine giderek sıra beklemek yerine ödeme işlemlerinizi sanal ortamdan kart bilgileriniz ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Vergi mükellefi ve vergi dairesi işlemlerinin daha kolay ve vakit kaybı olmasının önüne geçen bu site sayesinde işlemlerde sıra beklemek veya vergi dairelerine gitmenize gerek kalmıyor.

banner287
CEPTE VERGİ DAİRESİ

Aynı internet sitesine cep telefonunuz ve tabletinizden ulaşmanız da mümkün. Apple Store ve Google Play uygulamaları üzerinden indirilen mobil uygulama sayesinde cep telefonlarımızdan da vergi dairesi işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı uygulama üzerinden evrak takiplerinizi ve borç durumunuzu da öğrenmeniz mümkün.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306