Vezneler hafta sonu açık

Çerkezköy Belediyesi ile Kapaklı Belediyesi’nin vezneleri, Torba Yasa kapsamındaki yeniden yapılandırma kapsamında hafta sonu açık olacak.

Vezneler hafta sonu açık
Çerkezköy Belediyesi ile Kapaklı Belediyesi’nin vezneleri, Torba Yasa kapsamındaki yeniden yapılandırma kapsamında hafta sonu açık olacak. Borç yapılandırmasında bulunmak isteyenler belediye veznelerine başvuruda bulunarak, borç yapılandırmasından faydalanabilecek.

Çerkezköy Bakış -
Kamuoyunda Torba Yasa olarak bilinen 6552 sayılı yasa kapsamındaki yeniden yapılandırma uygulamasında başvuruların 1 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai saati bitiminde sona erecek.SON GÜN 1 ARALIK PAZARTESİ
Yasanın Resmi gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği andan itibaren aboneler 30 Nisan 2014 tarihi öncesi borçlarını yeniden yapılandırılmaya başlandı. Şimdiye kadar yüzlerce abone yapılandırma için başvuruda bulunarak, uygulamadan faydalandı.
Belediyelere 30 Nisan 2014 tarihi öncesi borcu olan abonelerinin borçlarını yeniden yapılandırdıkları uygulama, 1 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai saati bitimi ile sona erecek. Çerkezköy Belediyesi ile Kapaklı Belediye vezneleri açık olacak, belediye personeli imkandan faydalanmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olacak.
36 AY TAKSİT SEÇENEĞİ
Yapılandırılmış borçlar istenilirse 18, 24, 30 ve 36 ay taksitle de ödenebiliyor. Yapılandırmaya müracaat edilmesi ve taksitlerin düzenli ödenmesi halinde aboneler herhangi bir haciz işlemi ile karşılaşmayacak. Başvuruda bulunan abonelere ödemelerde nakit ödeme yapmanın yanı sıra kredi kartıyla da ödeme yapma seçeneği sunuluyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2014, 11:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510