Yaşanan kazalar vatandaşları korkutuyor

Çerkezköy’de Fatih Mahallesi sakinleri, birçok trafik kazasının yaşandığı Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi üzerindeki dondurmacının bulunduğu bölgeye hız kesici kasis yapılmasını istedi. 

çerkezköy bakış
Yaşanan kazalar vatandaşları korkutuyor

banner287
Çerkezköy Bakış - Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi, Çerkezköy Devlet Hastanesi güzergâhında olması ve cadde üzerindeki çocuk parkı, spor tesisi ve buradaki dondurmacıdan dolayı yoğun bir araç ve yaya trafiği oluşturuyor. Bu cadde üzerinde ise belirli aralıklarla maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazası yaşanıyor. Mahalle sakinleri ise belediyenin burayla ilgili önlem almasını istiyor. 


Vatandaşlar, “Günün her saatinde burada yoğun bir trafik var. Araçlar buradan çok hızlı geçiyor.  Caddede birçok kazaya tanık olduk. Bizim belediyeden talebimiz, cadde üzerindeki dondurmacının bulunduğu bölgeye hız kesici kasis yapılması. Umarız yetkileler bu talebimizi değerlendirir ve gereğini yaparlar” dediler.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan
Adnan - 7 ay Önce

Evet bu alanda cok kaza oluyor bu bolgeye hiz kesici tumsek araclar cok hizli gidiyo kaza oluyo yollara gelisi guzel araba park ediyolar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306