Yavuz ailesine Boşnak gelin geldi

Karaağaç Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Yavuzlar Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin Bosna Hersek’te faaliyet gösteren fabrikasında müdür olarak görev yapan Fatih Yavuz, Boşnak bir ailenin kızı ile dünya evine girdi. Bağcılar Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetimi ile Çerkezköylü sanayici ve iş adamları da hazır bulundu.

Yavuz ailesine Boşnak gelin geldi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yavuzlar Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yavuz’un kardeşi Fatih Yavuz, Boşnak bir aileni kızı ile dünya evine girdi.
DÜĞÜN TÖRENİNE ÇERKEZKÖYLÜ İŞ ADAMLARI DA KATILDI
Karaağaç Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Yavuzlar Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin Bosna Hersek’te faaliyet gösteren fabrikasında müdür olarak görev yapan Fatih Yavuz yaşamını Boşnak bir ailenin kızı ile birleştirdi. İstanbul Bağcılar Kültür Merkezi’nde önceki gün düzenlenen düğün törenine Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulgani Yüce, Süleyman Ak, ÇESİAD Genel Sekreteri Engin Parlak, sanayiciler, iş adamları ile çok sayıda iş adamı katıldı.
ŞİRKET 2006’DA ÇERKEZKÖY’E TAŞINDI
banner287
2005 yılında İstanbul’da kurulan Yavuzlar Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, PVC pencere, panel kapı, PVC kapı, ısıcam ve plastik ev gereçleri üretim ve pazarlamasını yapmaktadır. Yavuzlar Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi 2006 yılında İstanbul’dan Çerkezköy’deki 4 bin metrekare kendi binasına taşındı. Üretimin yüzde 90‘nını ihraç eden Yavuzlar Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi’nin Balkan ülkelerinde Yavuz Company ve Tempo Plast adı altında faaliyet gösteren dört adet yapı marketi bulunmaktadır. Ayrıca Bosna Hersek’te 4 bin 200 metrekare kendi yerinde imalat ve pazarlama yapmaktadır.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306