Yeni şubeler ile büyüyorlar

İrem ve Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi Kızılpınar Mahallesinde de şubesini açtı.  Yeni şube ile birlikte kooperatif araç filosunu ise 110 araca çıkarttı. 

Yeni şubeler ile büyüyorlar

Çerkezköy Bakış - İrem Öğrenci Servisi ve Zirve Öğrenci Servisi geçtiğimiz günlerde birleşerek İrem-Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi altından toplanmıştı. Merkezi Çerkezköy’de bulunan kooperatif Kapaklı’nın ardından ikinci şubesini ise Kızılpınar Mahallesinde açtı. Açılışa Çerkezköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa As, İrem-Zirve Kooperatifi Başkanı Hayrettin Vatansever, Başkan yardımcısı Cengiz Metin, Zirve Kooperatif Başkanı Sinan Başak ve yönetim kurulu üyeleri ile kooperatif üyeleri katıldı. 

“GÜVENİLİR HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Açılıştan önce kısa bir konuşma yapan İrem ve Zirve Öğrenci Servisleri Kooperatifi Başkan Yardımcısı Cengiz Metin, “İrem ve Zirve Kooperatifi’nin birleşmesi ile 110 araçlık bir araç gücüne ulaşmış bulunmaktayız. Dolayısıyla Kapaklı’da ve Çerkezköy’de, Karaağaç’da, Kızılpınar ve Veliköy’de tüm okullarımıza hizmet vermekteyiz. Okullarımıza, öğrencilerimize ve ailelerimize daha yakın olabilmek, daha iyi hizmet verebilmek için Kapaklı’da 1. şubemizi, şimdi de Kızılpınar’da 2. şubemizi açmaktayız. Kızılpınar’da çalışan arkadaşlarımıza ve tüm İrem-Zirve ailesine hayırlı olsun. Allah utandırmasın.” diye konuştu.
Zirve Kooperatif Başkanı Sinan Başak ise şunları kaydetti: “Artan nüfus yoğunluğundan dolayı bizlerde büyük bir aile ile öğrenci taşıma işlemine gönül veriyoruz. Her zaman yeni şubelerle ihtiyaç duyulan her yerde hizmet vermek için çalışacağız. Kızılpınar halkımıza hayırlı olsun.” Konuşmaların ardından ise şubenin açılışı dualar eşliğinde yapıldı.

banner287

“BÜYÜYEN AİLE KALİTELİ HİZMETİ BERABERİNDE GETİRİR”

Çerkezköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa As ise kurdele kesiminden sonra şunları kaydetti: “Ailenin git gide büyüyor olması demek, kalite demektir. Birleşip bir bütün olan bu kardeşlerime hayırlısını diliyorum. Bizler her zaman iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarda bulunuyoruz. Bu tarz açılışlar bizim için önemli. Her gün biraz daha büyüyen Çerkezköy’de böyle bir ihtiyaç zaten vardı. Nüfusun artması ile birlikte artan öğrenci ve yolcu artışına yanıt vermemiz gerekiyor. Dilerim ki yeni şubeler ve daha fazla araç filosuna sahip olabilirler. Allah yardımcıları olsun ve utandırmasın.” Yapılan konuşmanın ardından ise dua edildi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510