Yenileri 2014’e kaldı

Çerkezköy S.S. Akarsu Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıma Kooperatifi 2012 yılı olağan genel kurul toplantısında mevcut başkan İlhami Yörük, oy çokluğuyla başkanlığını sürdürürken, yeni toplu taşıma araçlarına geçiş süresinin uzatılmasını isteyen şoförlerin isteği kabul edildi. Eylül ayında geçilmesi gereken yeni toplu taşıma araçları süreci 2014 Mart ayına kadar uzatıldı.

Yenileri 2014’e kaldı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy S.S. Akarsu Minibüs ve Otobüsçüleri Motorlu Taşıma Kooperatifi 2012 yılı olağan genel kurul toplantısı Cuma akşamı saat 20.00’de Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.
12 GÜNDEM MADDESİ İLE TOPLANILDI
Toplam 12 gündem maddesi ile toplanan kooperatif üyeleri, divan başkanlığına Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yaşar Kuş, kâtip üyeliğe ise Mustafa As ile Ali Öztürk seçtiler. Saygı duruşunun ardından yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri ve ibrası, çalışma yönetmeliğinin görüşülmesi ve karara bağlanması, geçtiğimiz yılın 166 bin 850 lira bilanço rakamının oylanması, 2013 yılı tahmini bütçenin görüşülmesi ve kabul edilmesi ile ilgili maddeler oy çokluğu ile kabul edildi.YENİ YÖNETİM OY ÇOKLUĞU İLE SEÇİLDİ
Toplam 55 üyenin açık oyla seçtiği yeni yönetim kuruluna İlhami Yörük, Sezer E. Yılmaz, Cemal Güçbilmez, Halit Bakış ile Sami As seçilirken denetim kurulu üyeliğine Ercan Kahraman, Kenan Daşkıran ile Eyüp Demirel oy çokluğu ile seçildi.
banner287YENİ ARAÇLAR 2014 MART AYINA KALDI
Geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan yeni toplu taşıma araçları için şoförler, herkesin bu araçları belirtilen süre içinde alamayacağını belirterek bu sürenin uzatılmasını istediler. Önce 2 yıl üzerinde uzlaşı sağlanırken daha sonra bu sürenin 2014 Mart ayına kadar uzatılmasına karar verildi. Bu kararla bu yıl Eylül ayında tamamının değişmesi gereken toplu taşıma araçlarının 2014’te tam olarak hizmete geçmesi planlanıyor.
Haber: Savaş Akyıldırım


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306