Yerel seçim hazırlıkları başladı

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı 2019 yerel seçimleri hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda, sandık başkanları ve okul sorumluları müşahitleri toplantısı gerçekleşti.

Yerel seçim hazırlıkları başladı

Çerkezköy Bakış - 2019’da yapılacak yerel seçimler için sandık başkanları ve okul sorumluları, müşahitleri toplantısı cumartesi ve pazar olarak iki ayrı kısım ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin katılımıyla Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıya katılımın yoğun olması dikkat çekti.
ESNAF VE VATANDAŞLARA ZİYARET

banner287
Öte yandan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün ve Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, ilçedeki Esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Ziyaretlerde Öğe’ye vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Tekirdağ İlçe Başkanları toplantısı ise İl Başkanı Cüneyt Yüksel başkanlığında Çerkezköy İlçe Teşkilatında yapıldı. Toplantıda, yaklaşan seçimler masaya yatırıldı. İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Büyükşehir dahil 11 ilçe belediyesine AK Parti bayrağını dikeceklerini ifade etti

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
PALMİYE KONUTLARI..
PALMİYE KONUTLARI.. - 12 ay Önce

BAŞLAYIN HAZIRLIKLARA KIZILPINAR MİLLET CADDESİ İSTANBUL CİTY YOLUNU YAPAMIYCAK CHP..ANNAŞILDI..MICIR DÖKTÜLER 3 DE YAĞMURLA AKTI GİTTİ..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306