Zeynep Çiçekçilik’ten Sevgililer Günü’nde alışveriş yapana gül hediye

Gazi Osman Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No:109 adresinde faaliyet gösteren Zeynep Çiçekçilik, kuruluşunun 3’ncü yıl dönümünde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Zeynep Çiçekçilik, Sevgililer Günü’nde alışveriş yapan ilk 50 müşterisine gül hediye edecek.

Zeynep Çiçekçilik’ten Sevgililer Günü’nde alışveriş yapana gül hediye
ÇerkezköyBakış - Özel Optimed Hastanesi karşısında faaliyet gösteren Zeynep Çiçekçilik, Sevgililer Günü’nde alışveriş yapan ilk 50 müşterisine gül hediye edecek.
İLK 50 MÜŞTERİYE GÜL HEDİYE
Zeynep Çiçekçilik kuruluşunun 3. yılında, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Sevgililer günü geçerli olacak kampanyada Zeynep Çiçekçilik’ten alışveriş yapan ilk 50 müşteriye gül hediye edilecek.
50 TL’LİK ALIŞVERİŞE PELUŞ OYUNCAK HEDİYE
Zeynep Çiçekçilik’in sahipleri Gökhan ile Melek İde, başlattıkları kampanya çerçevesinde ayrıca 50 TL tutarında alışveriş yapan her müşterilerine pelüş oyuncak hediye edeceklerini söyleyerek ‘’Hem sevgililer günü için hem de kuruluşumuzun 3 yılında halkımıza böyle bir kampanya sunmak istedik. Umarız sevgililer gününde bütün sevgilileri buradan alacakları hediyelerle mutlu edebiliriz” şeklinde konuştular.
ÜCRETSİZ NAKLİYE
banner287
Sevgililer günü alacakları siparişlerde ücretsiz nakliye imkânı da sunduklarını belirten İde çifti, “35 TL ve üzeri alışverişlerde Kapaklı, Çerkezköy ile Veliköy, Karaağaç, Kızılpınar gibi beldelerimize ücretsiz nakliye imkânı sunuyoruz. Müşterilerimiz istedikleri zaman internet sitesinden de kampanyalarımıza ulaşabilir, ürünlerimizi görebilir ve bize buradan sipariş verebilirler.” Dediler.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306