Çerkezköy'deki kovid-19 hasta sayısı açıklandı

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, ilçede devlet ve özel hastaneler dahil koronavirüs tedavisi gören 30 hasta olduğunu açıkladı.

Çerkezköy'deki kovid-19 hasta sayısı açıklandı

Çerkezköy Bakış- AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçedeki hastaneleri ziyaret etti.

Çetintaş, ziyaretlerde koronavirüs (kovid-19) aşılarını ile ilgili bilgi aldı ve aşı olan sağlık çalışanları ile sohbet etti.

Ziyaretlerde edindiği bilgileri paylaşan Çetintaş yaptığı açıklamada, "Çerkezköy’de bugün itibari ile özel hastaneler dahil 30 yatan hastamız mevcut. Sağlık Bakanlığı kovit-19 sonrası hastalığı atlatan vatandaşlarımızın üzerinde bıraktığı etkileri araştırmak üzere bir ay önce hastalığı atlatan hastalarımızı devlet hastanesine davet ederek bir takım tahlil ve tetkikler yapmaya başladı. Sağlık çalışanlarımıza bu zorlu süreçte göstermiş oldukları özverili gayretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyor, hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum."dedi