Çerkezköy'de 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy'de bin 500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildiğini açıkladı.

Çerkezköy'de 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, il genelinde ulaşım kalitesini arttıracak çalışmalarına hız kesmeden devam edildiği belirtildi. Açıklamada, bu kapsamda Çerkezköy’de başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandığı vurgulandı.
Büyükşehir’den yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde sürdürülen yol bakım, onarım ve yapım çalışmaları kapsamında Çerkezköy ilçesinin Vatan, Güveniş, Hükümet ve İstasyon Caddelerinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında toplamda 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.” denildi.

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, “2022 faaliyet programı kapsamında il genelindeki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çerkezköy’de sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladığımız caddelerimizin vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.