Çerkezköy'den Mehmetçiğe destek

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından Mehmetçiğe destek amacıyla düzenlenen kermesten 30 bin 10 TL gelir elde edildi.

Çerkezköy'den Mehmetçiğe destek

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, geliri Mehmetçiğe bağışlanmak üzere Cuma günü belediye meydanında kermes düzenlemek için Çerkezköy Belediyesi’ne müracaat etmiş, ancak Çerkezköy Belediyesi ‘Gıda ürünü satamazsınız’ diyerek bu talebi geri çevirmişti. Bunun üzerine partililer, yakındaki İstanbul AVM binasının alt katında kermesi açmıştı. Partililer, yakınları, arkadaşları ve çok sayıda vatandaş evlerinde yaptıkları poğaça, börek, gözleme, tatlı, sarma ve hediyelik eşyalar ile hayırseverlerin katkısı ile getirilen et döner burada satışa çıkarılmıştı.
Cuma, cumartesi ve pazar günü açık olan kermese vatandaşlar çok yoğun ilgi gösterdi. 3 gün süren kermeste toplam 30 bin 10 TL para toplandı. Partililer, “Kermes eğer belediye meydanında kurulsaydı gelir daha yüksek olurdu” dediler. AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, kermese destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti.  
Kermesin gelirinin tamamı Afrin'deki Mehmetçiklere gönderilecek.