Çerkezköy'ün bazı mahallelerine 7 saat su verilemeyecek

Çerkezköy'ün bazı mahallelerinde 13 Nisan Çarşamba günü saat 09:00-16:00 saatleri arasında 7 saat süreyle planlı su kesintisi yapılacak.

Çerkezköy'ün bazı mahallelerine 7 saat su verilemeyecek

Çerkezköy Bakış- Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ)  Atatürk Caddesinde yapımı tamamlanan yeni içme suyu hattından, Hayri Batur Caddesinde bulunan mevcut içme suyu borusuna 13 Nisan 2022 Çarşamba günü bağlantı çalışması yapılacağı ve bu nedenle su kesintisi olacağını paylaştı.
TESKİ’den yapılan açıklamada, “İlçemiz Atatürk Caddesinde yapımı tamamlanan yeni içme suyu hattından, Hayri Batur Caddesinde bulunan mevcut içme suyu borusuna 13.04.2022 Çarşamba günü bağlantı çalışması yapılacaktır. Bu nedenle;  Çerkezköy İlçesi Gazi Osman Paşa Mahallesi (Güveniş Caddesine kadar), Yıldırım Beyazıt Mahallesi ( Mezarlık Camisinin olduğu bölgeler) ve Fevzipaşa Mahallesine (Özbahar Caddesine kadar) su verilemeyecektir. Bağlantı çalışmalarının devreye alınmasından kaynaklı su kesintisi 13.04.2022 Çarşamba 09:00 - 16:00 saatleri arasında yapılacaktır.  Su kesintisi tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir. Vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması önemle duyurulur.” ifadelerine yer verildi.